Cagliari – Hellas Verona 1:2 (kon.) | Neapol – Sassuolo 6:1 (kon.) | Sampdoria – Janov 1:0 (kon.)
Spezia – Lazio 3:4 (kon.)
SSC Neapol
6:1 (4:0)
US Sassuolo Calcio
Sobota 30.04.2022, 15:00 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol (Kapacita: 54 726) • Italská Serie A • 35. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (16:58:11)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 10:9.

Dnešní utkání je za námi. Ve druhé půli jsme byli svědky tří branek. V 54. minutě zvýšil už na 5:0 svým druhým gólem v utkání Dries Mertens. Následně na 6:0 zvyšoval v 80. minutě Amir Rrahmani. Hosté se dočkali alespoň jedné branky v 87. minutě, a to když se střelecky prosadil Maxime López. Domácí dnes zcela zaslouženě zvítězili a připsali si do tabulky velice důležité tři body před koncem sezóny.

90+1

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního utkání.

89
    Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině, ale dopředu se příliš neženou.
    87. Maxime LÓPEZ - 6:1

87
    Sassuolo právě vstřelilo branku! Hosté v závěru utkání snižují na rozdíl pěti branek! MAXIME LÓPEZ se dostal celkem krkolomně k míči uvnitř vápna soupeře, ale svou následnou střelou k pravé tyči nedal Ospinovi sebemenší šanci zasáhnout.

86
    Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal na levou stranu hřiště k Rogériovi.

84
    Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Domenico Berardi).

84
    Hosté zahrávali přímý kop z levé strany hřiště, ale centr Defrela do vápna skončil pouze na hlavě Anguissy.

82
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Giovanni Di Lorenzo, přichází Alessandro Zanoli.
    ze hřiště odchází Mário Rui, přichází Faouzi Ghoulam.
    80. Amir RRAHMANI - 6:0

80
    Neapol právě vstřelila branku! Domácím se příliš nepovedl tento rohový kop. Míč však vybojovali zpět na své kopačky. Politano vybídl ke skórování Di Lorenza. Ten však míč netrefil, ale možná dobře pro něj, neboť se míč následně dostal k úplně volnému AMIRU RRAHMANIMU, který se střelou k levé tyči nemýlil.

79
    Domácí budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

79
    Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.

77
    ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Matteo Politano.
    ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Eljif Elmas.
    ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Diego Demme.

75
    Berardi nabil na střelu Magnanellimu, který však svou následnou střelou poslal míč vysoko nad branku.

75
    Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře.

Martin Penker

Branky: 7. Koulibaly (Insigne), 15. Osimhen (Insigne), 19. Lozano (Osimhen), 21. Mertens (Rui), 54. Mertens (Ruiz), 80. Rrahmani (Di Lorenzo) – 87. López (D. Berardi)

Karty:   18. López (SAS), 53. Frattesi (SAS), 84. D. Berardi (SAS)

SSC Neapol: Ospina – Di Lorenzo (82. Zanoli), Rrahmani, Koulibaly, Rui (82. Ghoulam) – Anguissa, Ruiz (77. Demme) – Lozano (77. Politano), Mertens, Insigne (C) – Osimhen (77. Elmas).
    Náhradníci: Marfella, Meret – Jesus, Malcuit, Petagna, Tuanzebe, Zieliński.

Trenér: Luciano Spalletti

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, Chiricheş (46. Ayhan), G. Ferrari (C), Rogério – Frattesi (72. Magnanelli), López – D. Berardi, Raspadori, Djuričić (25. Henrique) – Scamacca (46. Defrel).
    Náhradníci: Pegolo, Satalino – Konradsen Ceïde, Ciervo, Oddei, Peluso, Ruan.

Trenér: Alessio Dionisi

Rozhodčí: Rapuano – Mokhtar, Fiore