Mohuč – Bayern 3:1 (kon.) | Stuttgart – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Augsburg – Kolín nad Rýnem 1:4 (kon.)
Bielefeld – Hertha 1:1 (kon.) | Dortmund – Bochum 3:4 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 3:4 (kon.)
DSC Arminia Bielefeld
1:1 (0:0)
Hertha BSC
Sobota 30.04.2022, 15:30 • SchücoArena • Německá Bundesliga • 32. kolo

Co to znamená pro tabulku? Vzhledem k remíze Stuttgartu na 16. příčce vlastně nic moc. Všechny tři zainteresované týmy berou po bodu, rozestupy tedy zůstávají stejné. Jediný rozdíl tak je, že zbývá zase o kolo méně. O to dramatičtější bude koncovka soutěže.

Pro dnešek je to vše, přeji hezký zbytek víkendu a budu se těšit někdy příště u fotbalu na onlajnech. (17:33:39)

Dramatická koncovka nakonec dospěla k dělbě bodů. Hertha měla výhru už už ve svých rukou. Nejprve se ujala vedení díky hlavičce Tousarta a krátce před koncem měla snad 100% šanci, když se dostali do samostatného úniku dva střídající hráči Wollschläger a Mittelstädt. Ti ale celou situaci vyřešili tak, že si oba vzájemně dávali přednost až nakonec nikdo nezakončil. Místo toho udeřili na druhé straně domácí. V nastaveném čase vracel do pokutového území balon Hack, precizní náběh doplnil Nilsson a bylo vyrovnáno.

Pozápasové statistiky

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:14.

90+6

90+5
    V poslední minutě ještě pálil z hranice vápna Stark, ale jeho střela neměla potřebnou razanci. Konec.

90+5
    Wimmerův roh ale nebezpečí pro hosty nepřinesl.

90+4
    Vzhledem k vývoji situace teď bude dvojici neúspěšných uprchlíků Herthy z 88. minuty své zaváhání určitě mimořádně mrzet. Navíc je tu další roh pro Arminii.

90+3
    Krátce před gólem sudí Aytekin přidal pět minut nad rámec standardních devadesáti. Hertha má tedy šanci na odpověď… nebo Bielefeld na obrat?

90+1
    Bielefeld právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! JOAKIM NILSSON si našel ve vápně vracený pas od Hacka, zůstal sám za obranou a hlavičkou k tyči překonává Lotku – 1:1. Asistence: Robin Hack.

90
    Po sražené střele zpoza vápna je tu rohový kop pro domácí.

90
    Blížíme se k nastavenému času. Bielefeld stále dotahuje jednogólové manko.

88
    Neuvěřitelné! Wollschläger a Mittelstädt teď obletí internet. V závěru utekli obraně Bielefeldu, běželi sami na brankáře, ale oba si dávali přednost až nakonec nezakončil ani jeden z nich.

88
    Teď už se opět hra sestěhovala před Lotku.

87
    Wollschläger si v pokutovém území počínal v rozporu s pravidly. I tak ale Hertha ušetřila dost cenného času.

86
    Bello teď nebyl úplně přesný se svou krátkou přihrávkou do strany a hosté ihned posílají balon až za polovinu hřiště.

85
    Maximilian Mittelstädt se ihned po příchodu na hřiště přimotal k zajímavé situaci ve vápně Bielefeldu. Domácí ale ustáli tuto situaci a mohou opět vyrazit do útoku.