Lens – Nantes 2:2 (kon.) | Rennes – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
Racing Lens
2:2 (0:2)
FC Nantes
Sobota 30.04.2022, 17:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:00:03)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:7. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:11.

Je konec! Hosté ještě mohli v samém závěru rozhodnout, ale jejich hráč nakonec trefil jenom boční síť! Lens předvedlo v druhém poločase skvělý výkon, který mu zajistil alespoň bod za remízu! Pokud uvážíme, že hrálo od dvacáté minuty v deset, pak klobouk dolů. V 67. minutě se nejprve skákavou střelou k tyči trefil David Costa, načež deset minut před koncem proměnil pokutový kop Arnaud Kalimuendo.

90+5

90+4
    Sébastien Corchia ještě vybojoval balón nedaleko vápna, ale dostal se do obležení dvou soupeřů, proti kterým moc šancí neměl. Dnes se asi budou body dělit!

90+2
    Jeden z hostí si u rozhodčího stěžuje, že byl držen za dres. Takhle si ale penaltu nevybojuje.

90+1
    Jonathan Gradit se stihl vrátit do obrany a zachránil svůj tým od inkasované branky! Hned za ním se totiž nacházel soupeř, který by dával do odkryté části brány.

90
    Nastavovat se bude pět minut!
    89. Wuilker Faríñez předvedl skvělý zákrok

89
    Velká šance právě na hostující straně! Samuel Moutoussamy si naběhl z druhé vlny, avšak jeho pokus mířící na zadní tyč skvěle vytáhl Faríñez!

88
    Defenzivy obou celků jsou nyní hodně otevřené a vypadalo to, že Lens si připíše další akci. Obrana Nantes se ale stihla vrátit celkem rychle zpět.

87
    Z této standardní situace ovšem žádná lepší možnost nevznikla. Hostující obrana si poradila na přední tyči, takže si může trochu odpočinout od tlaku.

86
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Wylan Cyprien, přichází Lohann Doucet.

86
    Hráči ve žlutých dresech předvedli další rychlý přechod do útoku a vybojovali rohový kop.

85
    Do konce poločasu nám chybí posledních pět mnut a nás čeká ještě zajímavá podívaná! Hosté měli zápas skvěle rozjetý, ale nyní se o body strachují.

84
    Což se klidně mohlo během několika sekund povést! Lens předvedlo rychlou akci po pravé straně, avšak bráněný hráč nakonec zakončil těsně vedle.

83
    Domácí fotbalisté jsou samozřejmě nakopnutí vstřelenou brankou a budou chtít stav zápasu otočit.
    81. Arnaud KALIMUENDO - 2:2

81
    Lens právě vstřelilo branku! A pozor! Domácí i v deseti srovnávají, jelikož penalta je proměněna! K penaltovému puntíku se postavil ARNAUD KALIMUENDO, který poslal svou ránu doprostřed.

Denisa Józsová

Branky: 67. Costa (S. Fofana), 81. Kalimuendo (pen.) – 8. Simon (Coco), 32. Simon

Karty:   53. Pereira De Sa (NAT), 62. Cyprien (NAT), 74. Moutoussamy (NAT), 79. Lafont (NAT), 80. Pallois (NAT)   19. Leca (LNS)

Racing Lens: Leca – Gradit, Haidara (63. Machado), Wooh – Clauss, C. Doucouré, S. Fofana, Frankowski (20. Faríñez) – Sotoca (62. W. Saïd), Costa – Ganago (62. Kalimuendo).
    Náhradníci: Kakuta, Medina, Cahuzac, C. Jean, Berg.

Trenér: F. Haise.

FC Nantes: Lafont – Appiah, Sylla, Pallois, Merlin – Moutoussamy, Cyprien (86. Doucet) – Coco (80. Corchia), Chirivella (46. Pereira De Sa), Simon (70. Bukari) – Kolo Muani (70. K. Coulibaly).
    Náhradníci: Descamps – Augustin, Voisine.

Trenér: A. Kombouare

Rozhodčí: Léonard – Lang, Evrard.