Motorlet – Karlovy Vary 1:0 (kon.) | Sokolov – Admira Praha 1:1 (kon.) | Hostouň – Č. Budějovice B 1:2 (kon.)
Králův Dvůr – Přeštice 4:1 (kon.) | Domažlice – Povltavská 4:1 (kon.)
FK Motorlet Praha
1:0 (1:0)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 13.08.2022, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

Je konec! Motorlet nakonec přehrál Karlovy Vary těsně 1:0. Domácí o svém triumfu rozhodli v 11. minutě, kdy si vlastní branku vstřelil Pěkný. Následně byly Karlovy Vary o něco aktivnější, nicméně defenziva Motorletu ubránila velké množství rohových kopů a může slavit. (12:12:30)

90+4

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    V závěru utkání se do útoku hnal domácí celek, ale zakončení z velké vzdálenosti prosvištělo nad břevnem.

89
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Rataj, přichází Čepelák.
    ze hřiště odchází Hroník, přichází Kochan.

88
    Žlutá karta pro tým FC Slavia Karlovy Vary (Toure).

87
    Domácí hráč opouští hrací plochu v doprovodu zdravotníků.

86
    Motorlet se dostal vpřed nákopem na hranici vápna, kde po souboji zůstal ležet jeden z obránců. Sudí penaltu nepíská.

84
    Ani další akce hostů nepřinesla zakončení. Pokus o dloubáček do vápna nikdo v červenobílém nepochopil.

83
    Nákop na hranici velkého vápna bez problémů odvrátili domácí obránci. Karlovy Vary budou pouze vhazovat.

82
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Krčma, přichází Gabriel.

81
    Po souboji u rohového praporku chtěli domácí rohový kop, ale sudí ukázal jen odkop od branky Slavie.

80
    Toure si došel pro přihrávku na pravou stranu hřiště, jenže ihned u něj hlídkoval soupeř, který jej čistě odstavil.

79
    Toure ostrým zákrokem poslal k zemi jednoho z domácích hráčů, ale překvapivě nebyl odpískán faul.

78
    ze hřiště odchází Rossmann, přichází Hauer.
    ze hřiště odchází Vaněk, přichází Hrabina.

76
    Slavia Karlovy Vary v posledních minutách trošičku polevila se svým tlak a už se tak snadno nedostává do blízkosti šestnáctky.

74
    Nákop za obranu soupeře si pohlídal vysoký Pěkný. Odražený balón ale opět získali hráči domácího Motorletu.

73
    Brankář domácího celku dlouho otálel s odkopem od branky. Nakonec míč poslal na pravou stranu, kde jej získali hráči Karlových Varů.

72
    Domácí mohli potvrdit triumf! Po protiútoku přiletěl do vápna prudký přízemní centr z pravé strany, ale dobíhající útočník zakončil nad břevno!

71
    Černý prošel po pravé straně do blízkosti šestnáctky, nicméně jeho následný projektil skončil na bloku soupeře.

70
    Gilian na pravé straně obešel obránce, ale jeho následný dloubáček do pokutového území skončil v rukavicích brankáře.

69
    Hosté zahrávali rohový kop. K odraženému míči se dostal Tůma, ale jeho ránu zablokoval obránce.

67
    ze hřiště odchází Mašata, přichází Černý.

65
    ze hřiště odchází Nátr, přichází Dolejš.

63
    Toure vypíchl míč soupeři, jenže jeden z domácích hráčů se skvěle vrátil a útok zastavil.

62
    Ani další útok Slavie nepřinesl nebezpečí pro domácí celek. Přihrávka na pravou stranu směřovala do ofsajdu.

60
    Je za námi hodina hry a domácí Motorlet stále drží nejtěsnější možné vedení.

59
    Rossmann z levé strany centroval do pokutového území, nicméně přízemní centr skončil v rukavicích brankáře.

58
    Vaněk uspěl v souboji na polovině hřiště, pokryl si míč tělem a nenechal se odstavit.

57
    Tlak Slavie v posledních minutách stále sílí. Domácí fotbalisté už jen vyčkávají na hranici velkého vápna.

56
    Přihrávka za obranu domácího Motorletu skončila v moci obránců Karlových Varů.

55
    Domácí se chtěli vydat vpřed po pravém křídle, jenže průniková pobídka skončila na noze obránce.

54
    Přihrávka z levé strany skončila na noze prvního hráče v modrém dresu. Motorlet brání pozorně.

53
    Další ofenzivní výpad hostujícího celku skončil odmávaným ofsajdem.

51
    Jeden z domácích hráčů se ve vápně pokoušel o akrobatické zakončení, ale levou nohou míč netrefil.

49
    Slavia si dala pozor na nákop za obranu soupeře, nicméně nikdo v dresu Motorletu se k míči nedostal.

48
    Další přihrávka směřovala do pokutového území, nicméně nikdo v modrém dresu Motorletu pobídku nedohnal.

47
    Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Karlovy Vary se ihned vydaly vpřed, nicméně nikdo v červenobílém se nedostal do vápna.

46

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce je na tom lépe domácí Motorlet, který vstoupil do utkání aktivně a po deseti minutách se ujal vedení. Od té doby byli aktivnější hosté, ale řadu rohových kopů v branku nepřetavili.

45

44
    Domácí v závěru poločasu uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Nikdo z hráčů Slavie rozehrávku neatakuje.

43
    Toure vypíchl míč domácímu hráči na levé straně a poslal je do autu. Vhazovat bude domácí Motorlet.

42
    Domácí brankář si dal pozor na průnikovou pobídku do vápna, vystartoval z branky a schoval míč pod tělo.

41
    Hosté se znovu tlačí vpřed, ale zatím ze své aktivity těží jen velké množství rohových kopů.

39
    Skvělou práci odvedl domácí brankář, který vyběhl na hranici velkého vápna a schoval míč do rukavic.

38
    Karlovy Vary v posledních minutách stupňují svůj tlak, nicméně obrana Motorletu zatím odolává.

36
    Další dělovku zpoza velkého vápna zablokoval obětavým zákrokem domácí stoper.

35
    Brankář Motorletu vyběhl na hranici velkého vápna, kde zastavil nepovedenou přihrávku soupeře a rozehrál na křídlo.

34
    Domácí brankář dlouho otálel s odkopem od branky. Následně poslal míč jen do autu, vhazovat bude Slavia.

32
    Na levé straně kombinoval Dubnička s Tourem, nicméně druhý jmenovaný si míč zbytečně pustil za sebe a už jej nedohnal.

31
    Za nákopem na polovinu soupeře se hnal aktivní Vaněk, jenže hlavou míč procedil jen za obranu, kde neměl spoluhráče.

30
    Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a domácí Motorlet zatím drží těsné vedení.

29
    Po dlouhé době zahrával roh také Motorlet nicméně příliš krátký centr skončil na noze obránce.

28
    Karlovy Vary jsou v posledních minutách o něco aktivnějším týmem, ale nemohou se dostat do zakončení.

27
    Žlutá karta pro tým FC Slavia Karlovy Vary (Horník).

26
    Hosté zahrávali další rohový kop. Prudký centr ale prolétl pokutovým územím bez jakékoliv teče.

24
    Ani další centr směřující do pokutového území nemohl branku Motorletu ohrozit. Vysoký centr odhlavičkoval první stoper.

23
    Po dlouhém boji ve středu hřiště se vpřed hnal Pěkný, jenže jeho kličkovaná úspěch nepřinesla.

20
    Za obranu Slavie putovala vysoká přihrávka ze středového kruhu. Míč ale skončil na hlavě stopera.

19
    Karlovy Vary zahrávaly rohový kop. Centrovaný míč skončil v rukavicích vyběhnutého brankáře.

18
    Na levé straně číhal volný Vaněk, nicméně jeho průniková přihrávka skončila v rukavicích brankáře.

17
    Motorlet v úvodu spoléhá na rychlé útoky po křídlech. Další podobná akce skončila přihrávkou do autu.

15
    Vaněk skvěle pohlídal prostor kolem pokutového území a nechal míč proletět do zámezí. Rozehrávat bude domácí Motorlet.

14
    Po delší době se dopředu dostali hosté, jenže průniková přihrávka za obranu skončila v autu.

13
    Domácí Motorlet je vstřelením úvodní branky pořádně nabuzený. Další centr z levé strany srazila defenziva na roh.
    11. PĚKNÝ - 1:0

11
    Motorlet právě vstřelil branku! Domácí Motorlet se dostává do vedení! Po průnikové přihrávce si nešťastnou vlastní branku vstřelil MARTIN PĚKNÝ!

10
    V úvodu sledujeme bojovné utkání. Domácí celek sice zahrával přímý kop, ale do vápna se nedostal.

8
    Vaněk poslal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho prudkou pobídku nikdo z hráčů na trávníku nedohnal.

7
    Motorlet se dostal na polovinu soupeře, ale kombinace na levé straně skončila přihrávkou do autu.

5
    Hosté se pokusili překvapit domácí obranu dlouhým autem do pokutového území. Míč odvrátila defenziva Motorletu.

4
    Hosté se poprvé v utkání dostali do ofenzivy. Centr z pravé strany hřiště ale skončil v rukavicích brankáře.

3
    Karlovy Vary se z tlaku domácích osvobodily jen odkopem na polovinu soupeře. V úvodu sledujeme velký boj.

2
    Domácí celek se hned v úvodu vydal do útoku nákopem na pravou stranu, ale následný centr se až do vápna nedostal.

1

FK Motorlet Praha: Mihálek – Elad, Rossmann, Nátr, Rataj, Vaněk, Gilian, Žaloudek (C), Kolář, Hroník, Walter
    Náhradníci: Čepelák, Kochan, Zelenka, Hrabina, Dolejš, Hauer, Vyčichl

FC Slavia Karlovy Vary: Vaněček – Skala, Pěkný, Prágr, Mašata, Toure, Matoušek, Tůma, Dubnička, Krčma, Horník
    Náhradníci: Knop, Červený, Černý, Gabriel, Klopotovskij, Gembický

Rozhodčí: Pekař – Linhart, Šůma.

Dnes se společně podíváme na souboj druhého kola třetí nejvyšší soutěže. Hostující Karlovy Vary zajíždějí na půdu Motorletu Praha v pozici outsidera, nicméně v úvodním kole Karlovy Vary zvítězily 2:0 s rezervou Bohemians. Naopak domácí Motorlet Praha v úvodním duelu padl 1:2 na hřišti Přeštic. V přípravě přitom přehrál Kladno i Meteor. Jedinou porážku si připsal s Žižkovem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.