Štrasburk – Remeš 1:1 (kon.) | Angers – Brest 1:3 (kon.) | Clermont Foot – Nice 1:0 (kon.)
Montpellier – Auxerre 1:2 (kon.) | Toulouse – Lorient 2:2 (kon.) | Rennes – Ajaccio 2:1 (kon.)
Lille – PSG 1:7 (kon.)
Toulouse FC
2:2 (1:1)
FC Lorient
Neděle 21.08.2022, 15:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Z mé strany je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a těším se na vás u dalších sportovních přenosů. (16:56:40)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:10.

Je konec, v Toulouse se dnes body rozdělí rovným dílem. Ve druhém poločase jsme stejně jako v tom prvním viděli po jedné brance na obou stranách. Domácí šli poprvé v zápase do vedení v 64. minutě, když skóroval Thijs Dallinga. Vedení vydrželo Toulouse až do 81. minuty, kdy se pokutového kopu ujal Ibrahima Koné, jenž upravil na konečných 2:2.

90+6

90+4
    Branco van den Boomen vyslal střelu ze střední vzdálenosti, kterou však dokázal zblokovat jeden z bránících hráčů.

90+1
    Domácím se na chvíli podařilo zamknout Lorient, avšak několik nepřesností v řadě znemožnilo jakékoliv zakončení.

90
    Utkání bude nastaveno o pět minut.

89
    Střídání v týmu FC Lorient:
    ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Adrian Grbic.
    ze hřiště odchází Enzo Le Fée, přichází Quentin Boisgard.

88
    Na vysoký míč z rohového kopu si dobře naskočil Zakarjá Abúchlál, avšak míč na branku usměrnit nedokázal.

87
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Brecht Dejaegere, přichází Denis Genreau.

86
    K zakončení ze střední vzdálenosti se odhodlal Julien Ponceau, jenže jeho slabá střela proskákala daleko od levé tyče.

84
    Lorient měl k dispozici rohový kop, z nějž ale žádné nebezpečí nevzešlo.

83
    Proti střele z ostrého úhlu dobře zakročil Yvon Mvogo, jenž vykryl prostor u své bližší tyče.

82
    Z velké dálky poslal do vápna vysoká míč Brecht Dejaegere, nejlépe si na něj ale vyskočil jeden z bránících hráčů.
    81. Ibrahima KONÉ - 2:2

81
    Lorient právě vstřelil branku! IBRAHIMA KONÉ s přehledem proměnil pokutový kop, když vyslal dělovku do pravé části branky!

79
    Přehodnotí, hosté budou kopat pentli!

78
    Tak pozor, rozhodčí se jde podívat na video, přehodnotí svůj verdikt?

77
    Armand Lauriente se v pokutovém území rozplácl o zem a dožadoval se penalty. Místo ní ale dostal žlutou kartu za filmování.