Chlumec n/C – Velvary 2:2 (kon.) | Hr. Králové B – Ústí n. L. 2:4 (kon.) | Teplice B – Ml. Boleslav B 4:2 (kon.)
Zápy – Kolín 3:2 (kon.)
SK Zápy
3:2 (2:1)
SK Sparta Kolín
Neděle 21.08.2022, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (18:53:30)

Je konec! I v druhém poločase jsme viděli celkem zajímavou podívanou. Jako první se v něm trefili domácí, když se prosadil Miroslav Petrlák. V tu chvíli to vypadalo už na jednoznačnou podívanou, jelikož Zápy měly mnohem více ze hry. Hned o chvilku později ale snížil na rozdíl jedné branky Jiří Vondráček a Kolín ještě měl šanci na nějaké body. Žádná další branka ovšem nepadla, a tak domácí celek bere z tohoto duelu tři body.

90+2

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty!

90
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
    ze hřiště odchází Václav Milec, přichází Jakub Skořepa.

89
    A mohlo být rozhodnuto! Miroslav Petrlák si sebral míč na pravé straně, odkud šel sám na gólmana. Sice se dostal do velkého úhlu, přesto vypálil, jenže trefil jenom tyč!

88
    Na centr z rohového kopu si ale nejlépe vyskočil Ondřej Soběslav, který míč odhlavičkoval do bezpečí.

87
    Kolín se ještě snaží posílit útok, jenže se bude muset bránit. Miroslav Routek měl na zádech jednoho ze soupeřů a zahrál balón jen na rohový kop.

86
    ze hřiště odchází Pavel Čapek, přichází Jan Neuberg.

85
    Máme tu posledních pět minut do konce základní hrací doby! Hrubeš může znovu odkopávat z obranné poloviny a samozřejmě s tím nijak moc nespěchá.

83
    Zápy díky tomu navíc vybojovaly standardní situaci, s jejíž rozehrávkou se nijak nespěchalo. Centr navíc nikoho z domácích hráčů ani vzdáleně nenašel.

82
    Josef Eliáš se střetl s jedním ze soupeřů a nechtělo se mu hned na nohy. Nakonec se ale zvedl a bude moci pokračovat i nadále v tomto těsném duelu.

81
    Tomáš Dočekal kličkoval na hranici vápna, ale obtočit se s míčem až do střely nedokázal.

80
    A do konce základní hrací doby nám chybí posledních deset minut! Kolín nadále prohrává o jeden přesný zásah, čas se mu navíc začíná rychle krátit.

79
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Lukáš Koutenský.

78
    ze hřiště odchází Dominik Veselý, přichází Daniel Jaroš.

ze hřiště odchází David Šnajdr, přichází Adam Mansfeld.

78
    Defenziva domácího celku si nyní může odpočinout, jelikož hráči v červeném se drželi na míči, a to poměrně blízko Otáhalovy brány.

77
    Zápy se hnaly do hodně otevřené obrany, ale nakonec nedokázaly ani zakončit. Mezitím zůstává ležet na hřišti Jiří Vondráček, ale asi bude pokračovat.

Denisa Józsová

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 16. Vondráček (vla.), 38. Jelínek, 63. Petrlák – 27. Veselý, 65. Vondráček

Karty:   70. Duben (ZAP) – 15. Štancl (KOL), 55. Milec (KOL)

SK Zápy: Hrubeš – Pardubský, Duben (C), Růžek, Woitek, Kavalír, Petrlák, Eliáš, Jelínek (67. Tvaroh), Matějka (79. Koutenský), Dočekal.
    Náhradníci: Durov, Zoubek, Koutenský, Tvaroh, Hajdo, Iliev, Kubů.

Trenér: Petr Vrabec.

SK Sparta Kolín: Otáhal – Štancl, Hakl, Veselý (78. Jaroš), Vondráček (C), Sodoma, Routek, P. Čapek (86. Neuberg), Šnajdr (78. Mansfeld), Milec (90. Skořepa), Soběslav.
    Náhradníci: Skořepa, A. Čapek, Koděra, Jaroš, Mansfeld, Neuberg, Bína.

Trenér: Petr Pavlík.

Rozhodčí: Matějček – Machýček, Nejedlo.