Mallorca – Girona 1:1 (kon.) | Real Madrid – Real Betis 2:1 (kon.) | Real Sociedad – Atlético 1:1 (kon.)
Sevilla – Barcelona 0:3 (kon.)
RCD Mallorca
1:1 (0:0)
Girona FC
Sobota 03.09.2022, 14:00 • Visit Mallorca Estadi (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga • 4. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 23:9. (16:06:22)

Nakonec hlavní rozhodčí ukončil zápas až po devíti nastavených minutách. Mallorca s Gironou se rozcházejí smírně 1:1.

Ani jeden z týmů nechtěl v samotném úvodu udělat chybu. První šance tak přišla až téměř po čtvrthodině hry, kdy se k odraženému balonu po rohovém kopu dostal Rodrigo Riquelme, ale střelou bez přípravy branky netrefil. Následně muset hlavní rozhodčí řešit spíše nedovolené zákroky a v první půli musel udělit hned tři žluté karty.

Po změně stran se pokračovalo v nastaveném trendu. Hlavní rozhodčí byl hodně vidět. Góly přišly na řadu až v zsavěrečných minutách. Nejprve poslal domácí do vedení po rohovém kopu Antonio Raíllo. Již v nastaveném čase poté srovnal z penalty střídající Samuel Sáiz.

90+9

90+7
    Girona drží balon bezpečně od své branky a zdá se, že je s bodem z trávníku soupeře spokojena.

90+6
    Mallorca mohla opět skórovat. Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Pablo Maffeo, ale míč poslal jen vedle pravé tyče.

90+5
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase hned osm minut.

90+4
    Domácí se snaží v samotném závěru strhnout vítězství na svou stranu. Obrana Girony však stojí pevně před vápnem.

90+3
    Střídání v týmu RCD Mallorca:
    ze hřiště odchází Rodrigo Battaglia, přichází Iñigo Ruiz de Galarreta.

90+3
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází David López, přichází Javi Hernandez.

90+2
    ze hřiště odchází Miguel Gutiérrez, přichází Bernardo Espinosa.

90+1
    Girona právě vstřelila branku!
    Girona v první minutě nastavení srovnává skóre! Balon si připravil na místo pro penaltu střídající SAMUEL SÁIZ a tvrdou střelou mimo dosah Rajkoviće dostal míč do sítě.

90
    Pokutový kop pro Gironu! Copete fauloval v pokutovém území.

90
    Girona vrhla všechny síly do útoku. Villův pokus však neměl potřebnou razanci a Rajković bezpečně ukryl míč v rukavicích.

88
    Mallorca právě vstřelila branku!
    Extáze radosti na Mallorce! Domácí měli k dispozici jeden z mála rohových kopů. Balon propadl na zadní tyči ke kapitánovi. ANTONIO RAÍLLO si skvěle zpracoval centr hrudníkem, poté vystřelil mimo dosah Carlose.

87
    Přetažený centr neměl šanci Battaglia vrátit zpět do ohně. Balon jen lehce lízl hlavou a rozehrávat od vlastní branky bude Rajković.

86
    Hosté obehráli vápno domácího celku. Gutiérrez, Garcia ani Romeu se nedostali k zakončení. Nakonec byl centr zblokován na rohový kop.

85
    Mizernou přihrávku Martíneze dokázali domácí zachytit ve středu pole. Než však překonali Garciu, tak se obrana hostů dokázala zformovat před vápnem.

84
    Už už to vypadalo, že by mohli domácí udeřit. Vysoký centr do vápna se snesl k Leemu, ale z otočky nedokázal lépe zakončit.