Žilina B – KFC Komárno 4:2 (kon.) | Púchov – Považská Bystrica 1:2 (kon.) | Dubnica – Prešov 0:3 (kon.)
Trebišov – Pohronie 1:1 (kon.)
Slavoj Trebišov
1:1 (1:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Sobota 03.09.2022, 16:00 • SLAVOJ Trebišov • MONACObet liga • 8. kolo

Zaslúžená remíza na Zemplíne. Trebišov sa dostal gólom Nováka do vedenia, avšak ani presilovka domácim na udržanie náskoku nepomohla. Vyrovnanie Steinhübela z penalty znamenalo definitívnu deľbu bodov po remíze 1:1. (17:49:28)

90+3

90+2
    Žltá karta pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa (Adrián Slančík).

90+2
    Kovalčin sa pokúsil o kombináciu a prepustenie lopty, bolo to zbytočné. Nasleduje odkop od brány Slančíka.

90+1
    Hostia odkopávajú na polovicu, kde loptu zbiera Dlubáč.

90+1
    Begalov center zrazený na roh, rovnaký hráč ho šprintuje zahrať.

90
    Nadstavujú sa dve minúty. Očakával som viac, pretože takmer dve minúty bol ošetrovaný len Dlubáč.

89
    Zakončenie z otočky letí len za bránu. Dnes to bola ofenzívna bieda z pohľadu Trebišova.

88
    Ďalšia minúta je fuč. Slavoj nedokáže ohroziť bránu súpera, lopty už nakopáva do šestnástky.

87
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa:
    z ihriska odchádza Bálint Kren, prichádza Ondrej Cíferský.

86
    Márna námaha domáceho futbalistu, pravý krídelník zostal bez podpory spoluhráčov a ľahko stráca loptu.

85
    Privysoký Ilinjov center na zadnú žrď, kde sa navyše nepohyboval žiaden z jeho spoluhráčov.

84
    Čas navyše rýchlo ubúda. Trebišov mohol udrieť z rohu, ale dnes to nie a nie vyjsť.

82
    Emócií pribúda, Igor Valent má čo robiť. Sanusi podľa neho fauloval, z tribúny počujeme urážky a nadávky.

81
    Striedanie v tíme FK Slavoj Trebišov:
    z ihriska odchádza Stanislav Danko, prichádza Samuel Kovalčin.

80
    Domáci si pýtali penaltu, avšak pískané je skôr simulovanie hráča Trebišova...

79
    Centrovaný pokus po rohovom kope síce prepadol v šestnástke súpera, ale ako prvý bol pri lopte brániaci hráč, ktorý tak zažehnal možnú hrozbu.

78
    Po minúte pauzy sme sa premiestnili pred Slančíka. Ten síce zasiahnuť nemusel, no sledoval Begalov zrazený pokus. Roh.