Philadelphia – Anaheim 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 5:4 (po pr.) | Washington – Minnesota 2:4 (kon.)
Montreal – Winnipeg 4:1 (kon.) | Nashville – Columbus 2:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 4:3 (po pr.)
Arizona – Detroit 4:3 (2:0 po s.n.) | Edmonton – Seattle 5:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
Arizona Coyotes
4:3 (0:0, 1:1, 2:2 - 0:0)
Detroit Red Wings
Středa 18.01.2023, 03:00 • Mullet Arena, Tempe • NHL

52:50
    Jake Walman byl vyloučen na dvě minuty za držení a Arizona může po smazání dvoubrankové ztráty otočit utkání na svou stranu. Přesilovka. Reklamní přestávka.

36:36
    Nick Bjugstad teď zamířil podruhé v druhé třetině na trestnou lavici a všichni víme, jak to poprvé dopadlo. Red Wings přesilovou hru dokázali bleskově využít.

28:30
    Nick Bjugstad byl vyloučen za držení a následuje druhá přesilová hra Red Wings. Předtím komerční přestávka.

17:54
    Barrett Hayton vzápětí fauloval v útočném pásmu a byl vyloučen na dvě minuty za držení. Bude se hrát 4 na 4.

16:34
    Lucas Raymond byl vyhlášen druhou hvězdou týdne, nyní ale zbytečně fauloval ve středním pásmu. Vysoká hůl a vůbec první přesilová hra v zápase pro Coyotes.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 32. Bjugstad (Chychrun, Crouse), 47. Boyd (Crouse, Stecher), 48. Guenther (Crouse, Bjugstad), rozh. náj. Schmaltz – 29. Larkin (Seider, Bertuzzi), 45. P. Suter (Fabbri), 46. Perron (Rasmussen, Copp)