Slavia – Třebíč 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Jihlava 4:0 (kon.) | Kolín – Zlín 1:3 (kon.)
Šumperk – Vsetín 2:5 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 3:2 (kon.) | Přerov – Litoměřice 1:2 (kon.)
Pardubice B – Sokolov 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
HC Baník Sokolov
Sobota 21.01.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Chance liga • 40. kolo

Z dnešního zápasu je to vše, přeji hezký večer. (20:15:30)

Pardubický tlak v závěru základní hrací doby vyrovnání nepřinesl. Přestože Dynamo hrálo ve třetí třetině tři přesilovky, ani jednu nevyužilo. Naopak Kofroň v poslední minutě skóroval do prázdné brány a určil konečný výsledek 2:4. Tři body tedy putují do Sokolova.

59:17 David KOFROŇ - 2:4

59:17
    Baník právě vstřelil branku!
    Chvíli poté, co Klouček zamířil na střídačku, dávají sokolovští hokejisté svůj čtvrtý gól. Svoji druhou branku v dnešním utkání vstřelil David Kofroň.

58:54
    Sokolov vyhodil, zbývá minuta do konce.

58:20
    Domácí musí začínat od své brány.

57:45
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Vojtěch Kysela.

56:45
    Gólman Severočechů v posledních sekundách drží svůj tým.

56:11
    Rezerva Dynama se žene za vyrovnávací brankou. Po Michajlovově zákroku se vhazuje v obranném pásmu Sokolova.

55:58
    Kaplan vystřelil těsně nad horní tyčku.

55:17
    Hanousek tvrdou střelou z pravé strany trefil beton brankáře Baníku.

54:32
    Velký závar byl k vidění u brankoviště Michajlova, jenž nakonec puk schoval pod lapačku. Teď domácí promarnili velkou šanci na vyrovnání.

53:51
    Martin Weinhold – 2 min., hákování.

53:10
    Klouček přidává jednoduchý zákrok lapačkou.

52:58
    Odpískán další icing Východočechů.

52:23
    Domácí si vypracovali dobrý nápor v útočné třetině, bez přesné střelby se ale vyrovnávacího gólu nedočkají.

51:15
    Pardubičtí hokejisté, hnáni hlasitou podporou svých příznivců, se snaží vypracovat si tlak. To jim teď ale znemožnila nepřesná přihrávka, která doputovala až na zakázané uvolnění.

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 15. T. Urban (Kaut, Rákos), 28. T. Urban – 27. Kverka (Kofroň, Vrhel), 32. Kofroň (Kverka, M. Rohan), 40. Hauser (Kofroň), 60. Kofroň (Kverka, M. Rohan)

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Bukač, Zdráhal (A), Nedbal, Hanousek, Chabada, Drtina (A) – O. Rohlík, Rákos, P. Machač – Matýs, Hruška, T. Svoboda – Rouha, Kaut (C), T. Urban – Kaplan, M. Machač, Lichtag.
    Trenér: Václav Baďouček

HC Baník Sokolov: Michajlov (Cichoň) – J. Novák (C), Klejna, Krutil, M. Rohan, Weinhold – Kofroň, Kverka (A), Vrhel – Osmík, Zadražil, Hauser – Berka, Kysela, Csamangó.
    Trenér: Martin Štrba

Rozhodčí: Petružálek, Jechoutek – Maštalíř, Roupec