Ústí n/L – Příbram 3:2 (po pr.) | Písek – Hronov 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Žďár n/S 9:0 (kon.)
Opava – SHKM Hodonín 4:3 (2:1 po s.n.) | Havířov – Znojmo 3:4 (po pr.) | Letňany – Vrchlabí 5:1 (kon.)
Klatovy – Benátky n/J 5:4 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Kobra 2:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.)
Děčín – Cheb 5:4 (kon.) | Nový Jičín – Vel. Meziříčí 2:5 (kon.) | Kopřivnice – Vyškov 3:2 (kon.)
Tábor – Chomutov 5:4 (3:1 po s.n.)
AZ Havířov
3:4 (0:1, 1:2, 2:0 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 21.01.2023, 17:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • 2. liga skupina Východ • 31. kolo

V prodloužení měly oba celky dobré šance, krátce před rozhodující brankou netrefil puk před odkrytou brankou Orlů domácí Pawliczek. Z následného protiútoku rozhodl o bodu navíc pro Znojmo Šťovíček. Viděli jsme krásný zápas s napínavým koncem. Teď oba tábory fanoušků děkují svým hráčům. Tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se u dalších onlajnů. (19:22:10)

62:45 Martin ŠŤOVÍČEK - 3:4

62:45
    Orli právě vstřelili branku!
    MARTIN ŠŤOVÍČEK se dostal sám před Šindelku a poslal puk do levého horního růžku jeho branky. Asistence: Vojtěch Kloz.

62:29
    Sklenář nabruslil s pukem na holi od svého brankáře až před Šindelku, ale ten puk po jeho střele zastavil lapačkou.

61:06
    Hostující Beránek se dobře vytočil před Šindelku, ale pak netrefil branku.

60:20
    Domácí Spratek pálil z mezikruží, ale jen do připraveného Žajdlíka.

60:01

AZ ve druhé třetiny zabral a dvěma góly srovnal skóre. Po dvouminutové přestávce začne prodloužení.

60:00

59:52
    Puk je za brankou Znojma.

59:41
    Puk je v ochranné síti, vhazuje se před Šindelkou.

59:01
    Čermák nahodil puk na branku, Šindelka jej podržel a vhazuje se po jeho levici.

58:03
    Hostující Beránek po rychlém přechodu do útočného pásma vypálil z pravého kruhu, ale Šindelka byl dobře postavený a puk zastavil.

56:23
    Kunc vyslal bombu od modré, ale trefil jen clonícího Mrvu před Žajdlíkem.

55:31
    Špaček mohl pálit do odkryté branky, ale puk mu sjel z čepele hole a letěl mimo tyče!

55:26

54:54
    Další vyhození AZetu.

54:35
    Beránek měl puk před Šindelkou, který byl na zadku, ale rozhodčí ztratil puk z dohledu a přerušil hru.

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 36. Kolarz (Apolenář, Haas), 47. Mrva (Kratochvil, Kolarz), 51. Pawliczek (Zdeněk, Dudáš) – 20. Sedláček, 25. Šťovíček (Kalčík, Sklenář), 34. Špaček (Sklenář), 63. Šťovíček (Kloz)

AZ Havířov: Šindelka (Šembera) – Dudáš "A", Mrowiec, Kunc, Kuboš, Hudec, Kolarz "C", Ščurek – Kratochvil, Spratek,
    Pawliczek – Apolenář, Zdeněk, Haas – Mrva "A", Ćmiel, Antoníček – Tvrdý, Pavlík, Havlík

Trenér: Jiří Raszka

HC LERAM Orli Znojmo: Žajdlík (Groh) – Jenáček, Zukal, Stránský, Kloz "A", Sedláček, Mareš, Remta – Špaček, Šťovíček "C", Svoboda, Kotrba, Čermák, Sklenář, Adámek, Beránek, Pigl, Kalčík
    Trenér: Jiří Beroun

Rozhodčí: Šico – Čelechovský, Kučera