Pardubice – Kladno 8:10 (kon.) | Litvínov – Zlín 9:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 3:9 (kon.)
Kladno – Litvínov 7:11 (kon.) | Zlín – Kladno 5:2 (kon.) | Pardubice – Litvínov 4:1 (kon.)
Berani Zlín
5:2 (2:1, 3:1)
Rytíři Kladno
Sobota 21.01.2023, 15:00Sev.en Hockey Cup

Zlínští Berani rozhodli o svém vítězství v závěru, kdy dvěma brankami v posledních minutách si pojistili vítězství v obou poločasech. (16:15:39)

39:28
    Zlín právě vstřelil branku! A ještě jedna branka. Matyáš Petrůj zůstal sám před bránou a přesně zamířil puk k tyči – 5:2.

39:15
    Zlín právě vstřelil branku! LUKÁŠ SILLER poslal puk do prázdné brány a rozhoduje o výhře – 4:2! Asistence: Filip Baďura

38:40
    Rytíři kombinují za bránou, ale Bejček nezpracoval na hokejce puk.

37:53
    Za Soukupem zazvonila tyč!

37:19
    Bejček si obhodil beka a řítil se sám na gólmana, ale při kličce mu sjel puk z hokejky!

36:31
    Kladno právě vstřelilo branku! Hosté využívají přesilovou hru, když po vyhraném buly zamířil přesně VIKTOR VYCPÁLEK – 3:2.

35:58
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín:
    Siller – 2 min., napadení.

35:18
    Kladno se stále snaží dobývat branku, jenže Soukup chytá výborně.

34:15
    Zlín právě vstřelil branku! Třetí branku Beranů střílí RICHARD HLATKÝ, který se nejlépe zorientoval na brankovišti a procedil puk mezi betony – 3:1! Asistence: Lukáš Siller

33:56
    Soukup opět výborně zasahuje proti kličce Rouse a chytá i následnou dorážku!

32:34
    Hlatký vyvezl puk do pásma, ale zasáhl pouze betony brankáře soupeře.

30:35
    Soukup výborně natáhl na brankové čáře hůl a zachránil jasný gól!

28:36
    Ve vlastním oslabení ujel po pravém mantinelu Rous, ale Soukup jeho střelu skrz tělo nepropustil!

27:43
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
    Bejček – 2 min., sekání.

27:43
    Před bránou se snažil dorážet Bejček, ale Soukup střelu ukryl.

26:42
    Krásná Gonzalezova přihrávka křížem našla u mantinelu spoluhráče, ten ale nevystřelil přesně.

24:57
    Domácí jsou v plném počtu.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 1. Gonzalez, 6. Siller, 35. Hlatký (Siller), 40. Siller (Baďura), 40. Petrůj – 6. Podpěra, 37. Vycpálek

Berani Zlín: P. Tureček (Soukup) – Bělíček, Gonzalez, Baďura, Sedláček, Fojtík, Lysáček, Veverka, Spružina, Petrůj, Siller, Skrabal, Krejčí, Rudolfová, Hlatký, Kuželová, Flašar, Pecháček.
    Rytíři Kladno: Andrejsak (Sopík) – Rous, Bernhard, Grasser, J. Tureček, Jirásek, Malý, Bejček, Klement, Dočekal, Halamka, Vycpálek, Kos, Kýna, Mejtský, Podpěra.