Ústí n/L – Příbram 3:2 (po pr.) | Písek – Hronov 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Žďár n/S 9:0 (kon.)
Opava – SHKM Hodonín 4:3 (2:1 po s.n.) | Havířov – Znojmo 3:4 (po pr.) | Letňany – Vrchlabí 5:1 (kon.)
Klatovy – Benátky n/J 5:4 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Kobra 2:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.)
Děčín – Cheb 5:4 (kon.) | Nový Jičín – Vel. Meziříčí 2:5 (kon.) | Kopřivnice – Vyškov 3:2 (kon.)
Tábor – Chomutov 5:4 (3:1 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
HC Baník Příbram
Sobota 21.01.2023, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • Nadstavba A

Nakonec velmi napínavé utkání končí ústeckou výhrou v prodloužení, ve kterém trefil bonusový bod domácím Kordule.
    Já Vám děkuji za pozornost a někdy zase napočtenou. (18:20:31)

62:58 Pavel KORDULE - 3:2

62:58
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    O bonusovém bodu nakonec rozhodl PAVEL KORDULE, který byl dnes ze všech hráčů vidět asi nejvíce, po přihrávce od Roubíka neváhal a trefil se přesně pod horní tyčku Šorfovy svatyně – 3:2! Asistence: Jaroslav Roubík.

62:31
    Šinágl poslal na svého spoluhráče těžkou přihrávku, dále na puku Příbram.

62:03
    Další šance měl Kordule, Šorf drží Baník!

61:15
    Další šance Bláhy, dostal přihrávku zpoza brány, trefil ale jen hruď Šorfa.

61:00
    Bláha dostal nabito do mezikruží, kde byl úplně sám, nezpracoval ale kotouč ideálně.

60:39
    Puk drží na hokejkách Příbram.

60:01

Tak toto byl strhující závěr tohoto utkání, nejprve se podařilo Slovanu obrátit vývoj utkání díky brankám Tůmy a Roubíka. Příbram ale nakonec využila čtyřminutové powerplay po sérii ústeckých hrubek a Havlín poslal zápas do prodloužení.

60:00
    59:47 Ondřej HAVLÍN - 2:2

59:47
    Příbram právě vstřelila branku!
    Obrovský nedůraz v ústecké obraně nakonec hosté potrestali, puk doklepl za bezmocného Cikánka ONDŘEJ HAVLÍN, o tento gól si domácí dlouho dobu koledovali – 2:2! Asistence: Petr Kafka a Lukáš Bednařík.

59:34
    Obrovský tlak hostí, jestli tohle domácí ustojí, můžou nosit svého gólmana na ramenou.

59:18
    Saňa střílel od modré, Cikánek vyráží.

58:45
    Slovan vyhazuje, velmi napínavá koncovka.

58:05
    Cikánek vyrazil puk až někam do příbramského kotle.

57:36
    Oddechový čas pro tým HC Baník Příbram.

Jan Koudelka

Branky a nahrávky: 49. Tůma (Bláha), 52. Roubík (Drtina), 63. Kordule (Roubík) – 31. Bednařík (Kafka), 60. Havlín (Kafka, Bednařík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Drtina (A), Vacík, Trefný (C), Funk, Záruba, Bartoš, Šefl – Bláha, Tůma (A), Roubík, Kordule, Kuchynka, Horký, Damašek, Smola, Berčík, Costa, Daniel
    Trenér: Čaloun

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Saňa (A), Malý, Jelínek, Zdeněk, Zedek, Havlín, Patzelt – Brzák, Bednařík, Šinágl, Eret, Bečvář, Josefus (C), Kafka (A), Pinkas, Furch
    Trenér: Marek

Rozhodčí: Hlinka K. – Kučera, Hlinka E.