Ústí n/L – Příbram 3:2 (po pr.) | Písek – Hronov 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Žďár n/S 9:0 (kon.)
Opava – SHKM Hodonín 4:3 (2:1 po s.n.) | Havířov – Znojmo 3:4 (po pr.) | Letňany – Vrchlabí 5:1 (kon.)
Klatovy – Benátky n/J 5:4 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Kobra 2:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.)
Děčín – Cheb 5:4 (kon.) | Nový Jičín – Vel. Meziříčí 2:5 (kon.) | Kopřivnice – Vyškov 3:2 (kon.)
Tábor – Chomutov 5:4 (3:1 po s.n.)
Mostečtí Lvi
2:5 (0:3, 1:0, 1:2)
HC Kobra Praha
Sobota 21.01.2023, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Západ • Nadstavba A

Domácím se ani ve třetí třetině nepovedlo otočit skóre. Ovšem v 50. minutě snížil Martin Mical. Ale to bylo ze strany domácích vše. Krásnou akci zakončil Tomáš Šťastný. Domácí zkusili ještě power play, ovšem prázdnou branku trefil hostující kapitán Tomáš Šťastný. Hosté tedy vyhráli zápas v poměru 2:5. To je z A-Benet arény vše (19:41:21)

59:22
    Jaroslav Šimeček to zkusil prokličkovat, ovšem obrana hostů byla pozorná

58:37
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI:
    Řehoř – 2 min. + 10 min. osobní trest, nesportovní chování, odpyká Stříbrný.

55:54
    Kobra právě vstřelila branku! Tak teď musím před hosty smeknout. DOMINIK NOVÁK ukázal Lukášovi Hosnedlovi pocem, kam jdeš a mezi nohy navýšil. Asistence: Tomáš Šťastný

55:22
    Jaroslav Šimeček teď hostům pěkně motal hlavu, hostující Václav Svach poslední vystihl