Slavia – Třebíč 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Jihlava 4:0 (kon.) | Kolín – Zlín 1:3 (kon.)
Šumperk – Vsetín 2:5 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 3:2 (kon.) | Přerov – Litoměřice 1:2 (kon.)
Pardubice B – Sokolov 2:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
HC RT TORAX Poruba
Sobota 21.01.2023, 12:15 • Liberec, Svijanská aréna • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 14. kolo

Děkuji za pozornost u dnešního zápasu a přeji hezký víkend. (14:24:09)

Je za námi zápas se strhujícím zápasem, který přinesl obrat domácích ve třetí třetině. Závěrečnou periodu zcela jasně opanovali Severočeši, kteří měli více šancí a drželi se více na kotouči. V závěru zápasu domácí čelili přesilovce hostů v poměru 6 na 4, kterou však ubránili a vybojovali 3 body.

60:00
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Prokůpek – OK, nesportovní chování.

59:21
    Domácí se opět osvobozují.

59:16
    Charvát přikryl kotouč a ukrojil další cenné vteřinky pro své barvy.

58:52
    Domácí se osvobozují v situaci 4 proti 6 na ledě.

58:32
    T. Prokůpek – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

58:16
    Oddechový čas pro tým HC RT TORAX Poruba.

58:16
    Domácí icing.

57:26
    Neskutečné zákroky od domácího brankáře, který domácí dorostence v dnešním zápase opravdu drží nad vodu, teď vychytal nebezpečnou střelu z levé strany, a následně pokryl i tvrdou dorážku.

56:44
    Charvát vychytal samostatný únik hostů po další hrubé chybě svých beků.

54:31
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je tady obrat! Přihrávka zpoza branky na zcela osamoceného TOMÁŠE KUČERU, jenž už prostřelil Sobola, a ten během deseti minut inkasoval dva góly. Asistence: Jiří Svoboda.

53:24
    Sobol musel hned natřikrát použít své betony proti tvrdým střelám Libereckých útočníků.

51:43
    Tvrdá rána Vehovského byla pro Charváta nebezpečná, neboť ji jen vyrazil.

49:49

49:42
    Sobol si situaci opět pojistil přikrytím puku.

48:12
    První zákrok v přesilovce byl nucen předvést Sobol.

47:49
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba:
    R. Koida – 2 min., hákování.

Jakub Špaček

Branky a nahrávky: 46. Průšek (Pekař, Macháček), 55. Kučera (Svoboda) – 34. Yevtiekhov (Skorokhod)

Bílí Tygři Liberec: Charvát (Macourek) – Plíšek, Průšek (A), Seidl, Král, Hrouda, Macháček (C), Jarabko, Vaněček, Stromský – Kratochvíl, Prokůpek, Kučera, Pekař, Svoboda, Bajer
    Trenér: Milan Plodek

HC RT TORAX Poruba: Sobol S. (Láryš) – Stasjuk, Veselý, Pavlíček, Jeřábek (A), Bodnar, Dragon – Hansel (A), Vehovský, Koida, Indrst, Yevtiekhov, Skorokhod, Hlaváč, Korpas, Sobol P. (C), Zachariasz
    Trenér: David Moravec

Rozhodčí: Borecký – Kettner, Serbus