Vltavín – Admira Praha 2:1 (kon.) | Bohemians B – Králův Dvůr 3:1 (kon.) | Motorlet – Plzeň B 0:5 (kon.)
Č. Budějovice B – Dukla B 0:0 (kon.) | Přeštice – Hostouň 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Písek 1:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
3:1 (2:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 25.03.2023, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 19. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (12:08:01)

Zápas končí vítězstvím domácích. Ti se do vedení dostali již v osmé minutě, kdy potvrdili úvodní dobrou pasáž. Ještě ke konci prvního poločasu přidali branku druhou, to se hlavou prosadil Necid. Ani v druhé části hry fanoušci na gól nečekali dlouho. V 53. minutě dostal míč do branky podruhé v zápase Necid. Hostům se přeci jen podařilo alespoň jeden gól dát, když se v 88. minutě trefil Novotný.

90+3

90+3
    Sami se ale zbavili tlaku, když Dvořákova přihrávka do středu nikoho nenašla a došla až do autu na druhé straně hřiště.

90+2
    Hosté ženou další útočnou akci po pravé straně.

90+1
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Farkaš, přichází Janovský.

90
    Hosté jsou znovu nastoupení před šestnáctkou a snaží se rychle přidat i další gól. Domácí hráči jsou stažení a brání se.
    88. NOVOTNÝ - 3:1

88
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Hosté se přeci jen dočkali a snižují. Na polovině hřiště získali míč a rychle přešli až do šestnáctky Klokanů. Tam přišla přihrávka z levé strany velkého vápna do středu na sbíhajícího si FILIPA NOVÁKA, který uklidil balon do branky.

86
    Hosté budou rozehrávat od rohového praporku.

84
    Nebezpečně propadlý centr z levé strany donutil brankáře Krčka k zákroku na zemi.

84
    Klokani se rychle dostali až k šestnáctce soupeře, to bylo ale vše. Tam o míč přišli a pokračovat mohli hosté.

82
    A znovu je potřeba přerušení hry. Na zemi zůstal ležet domácí hráč, kterému pravděpodobně protihráč přišlápl nohu. Jako faul se to ale nepíská.

80
    Jakub Novák sestřelil protihráče do obličeje. Ten se těžce zvedá ze země. Sudí ho raději kontroluje, jestli je v pořádku.

79
    Brankář Kouba si dal načas. Přihrávku zpět na svého obránce už dával ve skluzu, aby to stihl dřív, než by ho doběhl útočník v modrém.

78
    Další nepřesné zakončení hostujícího hráče. Tentokrát šel jeho pokus nad horní tyčku branky Klokanů.

77
    ze hřiště odchází Jánoš, přichází Farkaš.

76
    Domácí znovu kombinují před brankou soupeře.

74
    ze hřiště odchází Vrána, přichází Koutský,
    ze hřiště odchází Necid, přichází Wexler,
    ze hřiště odchází Mužík, přichází Müller.

Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
    ze hřiště odchází Fatrdle, přichází Hell,
    ze hřiště odchází Krátký, přichází Procházka.

73
    Centr Novotného si našel spoluhráč na hranici velkého vápna, ale vystřelil jen vedle branky.

71
    Domácí si teď vypracovali několik šancí, které ale ani jednou neskončily zakončením na branku.

70
    Žlutá karta pro tým FK Králův Dvůr (Dvořák).

68
    Mužík dostal přihrávku před brankou, ale při těsném bránění branku přepálil. Netrvalo to ale dlouho a domácím se znovu podařilo získat kontrolu nad míčem.

66
    Klokani rozehrají rohový kop.

65
    Nakonec přišlo přímé zakončení, které ovšem branku přeletělo. Následuje odkop hostujícího brankáře.

64
    Bohemians Praha bude mít k dispozici nadějnou standardní situaci z pravé strany šestnáctky. Opravdu pár centimetrů od hranice velkého vápna rozehraje jeden z dvojice hráčů Klokanů.

63
    Obrana Klokanů lehce zazmatkovala a míče se jednoduše zbavila. Ani hosté si s míčem dlouho nepohráli, jelikož špatně rozehráli a balon skončil za brankovou čárou v autu.

61
    A znovu se nad hřištěm rozjasnilo. U míče jsou zrovna hosté, kteří se snaží kombinovat na polovině domácího týmu.

60
    Králův Dvůr získal balon a mohl rychle přejít do útoku, ale jeho protiakce skončila už kousek za polovinou hřiště.

59
    Hru by mohl domácím lehce komplikovat silný vítr, který momentálně podle rohových praporků fouká ve prospěch modrých.

58
    Zelenobílí mají míč na kopačkách a pokračují v kombinaci na soupeřově straně.

57
    Střela hostů šla přímo do středu branky, kde byl připravený Marek Kouba.

55
    Králův Dvůr rozehraje rohový kop na pravé straně.

55
    Sudí odpískal faul na hráče hostujícího celku kousek za polovinou hřiště na straně Bohemky.
    53. NECID - 3:0

53
    Bohemians B právě vstřelili branku!
    Domácí nějakou chvíli kombinovali před velkým vápnem soupeře. Pak přišla rychlá přihrávka do vápna na pravé straně. Z boku pak zase nahrávka ihned před branku, kde se podařilo míč dotlačit za záda brankáře TOMÁŠI NECIDOVI.

51
    Hlavička Rudolfa Nováka na branku sice nezamířila, ale míč si našel jeho spoluhráč, který z pár metrů prostor tří tyček úplně překopnul.

50
    Rohový kop uvidíme i na druhé straně. Hráči už jsou nastoupeni v šestnáctce Klokanů.

49
    Bohemka bude pokračovat autovým vhazováním nedaleko rohového praporku soupeře.

48
    Souboj ve vápně hostů skončil lépe pro modré. Ti si získali míč čistě a vyvezli ho až k polovině.

47
    Nyní už ale kombinují Klokani.

46
    První zakončení na branku v druhém poločase se hostům vůbec nepovedlo. Míč skončil několik metrů vedle branky, ale ještě v hřišti. Doběhl ho tak další hráč Dvora Králové, který následně získal rozehru od rohového praporku.

46
    ze hřiště odchází Bouček, přichází Hanč,
    ze hřiště odchází Beňo, přichází Novotný.

46

A je tomu tak. První poločas skončil, nebyla zapotřebí nastavovat žádná minuta. Domácí po prvních pětačtyřiceti minutách vedou 2:0. První gól si domácí připsali po nešťastném sražení míče hostujícího hráče do své branky. Tu druhou pak přidal Tomáš Necid, který se pověsil do centru z pravé strany a navýšil náskok svého týmu. Druhá polovina začne zhruba za 15 minut.

45

45
    Konec prvního poločasu se pravděpodobně dohraje na polovině Bohemky, kde hosté kombinují. Sudí už má píšťalku v ústech a je připraven zapískat.

44
    Na druhé straně se pak modrým nepodařilo ani zakončit, když si centr z pravé strany sebral do rukavic brankář Kouba.

43
    Necid se pěkně opřel z voleje do centru z levé strany. Střela mu sedla a míč by na branku šel, ovšem obránce stál kousek před ním a jeho bombu zblokoval.

42
    Mužík obešel vyběhnutého brankáře a snažil se z velkého úhlu přihrávat na spoluhráče před brankou. Míč ale na poslední chvíli ukopnul obránce na roh a zabránil tak třetí brance domácích.

42
    Hosté budou vhazovat aut nedaleko od své střídačky.

40
    Až si jeden z hostů dováže tkaničku, budou modří pokračovat rozehrávkou zhruba z poloviny hřiště.
    38. NECID - 2:0

38
    A už je to 2:0 pro domácí. Znovu svoji gólovou akci začali z pravé strany. Tentokrát však přišel pěkný centr zhruba na penaltový puntík, kde si vysoko naskočil TOMÁŠ NECID a hlavou uklidil balon do branky.

37
    Míč mají u kopaček hosté. Do kombinace zapojují i brankáře.

35
    Vypadalo to, že se pravému obránci Bohemians podařilo sebrat soupeři míč a bezpečně ho odkopnout dál od své branky, ale nakonec byl odpískán rohový kop, protože už balon pravděpodobně přešel čáru.

34
    Damašek musel rychle hlavičkovat pryč, aby znemožnil soupeři rychle přejít do útoku.

32
    Po vstřelené brance je hra vyrovnanější, k vidění je i méně pěkných kombinací a téměř žádné zakončení.

31
    Rychlý přechod do útoku se domácím nepovedl. Levý obránce zvládl prudkou přihrávku po lajně srazit do autu.

29
    Hosté svého soupeře zmáčkli a postupně se dostávali blíže k brance. Jejich snažení však přerušil zdvižený praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd.

28
    Modří budou pokračovat na útočné straně autovým vhazováním.

26
    Beňo už mohl zakončovat na branku, ale pak si na poslední chvíli všiml volného spoluhráče na pravé straně od něj. Ten svou ranou trefil obránce Bohemians a z akce získal alespoň roh.

25
    A nyní musel sudí odpískat útočný faul domácích.

23
    Přihrávka do velkého vápna hostů se domácím nepovedla. Odkop od branky.

22
    Domácí mají míč pod kontrolou a přihrávají si ho mezi sebou ze strany na stranu.

20
    Centr z levé strany nikdo z modrých do branky nedotlačil, na druhé straně si pak hosté získali rohový kop.

19
    Modří kombinují na straně domácích. Postupně se posouvají blíž k brance.

18
    Centr letěl na zadní tyč, kde byla hned dvojice hostujících hráčů. Jeden z nich se pověsil do zakončení, mířil ale vedle branky.

17
    Modří mají k dispozici rohový kop.

16
    Při odkopu od branky Dvora Králové byl v souboji faulovaný Krátký. Hosté tak budou moci rozehrát směrem na branku Klokanů zhruba z poloviny hřiště.

14
    Josef Bouček vystihl přihrávku obránce domácího týmu, pak ale špatně rozehrál a vrátil tak Bohemce míč.

13
    Klokani rychle přešli na útočnou polovinu, ale svou akci zakončili nepovedeným centrem do vápna.

11
    Útok zkusí také hosté. Na pravé straně má míč Bouček.
    8. FATRDLE - 1:0

8
    Mužík centroval z pravé strany. Nepovedený centr si našel jeho spoluhráč, který se pak zvládl otočit a zakončovat na branku. Ač jeho mířidla nebyla nejlepší, míči do branky pomohl MARTIN FATRDLE, který si nepovedenou střelu do branky přesměroval.

8
    Až nyní se podařilo hráčům v modrém osvobodit z tlaku domácích. Na levé straně z pohledu Dvora Králové došlo k faulu.

7
    Bohemka se dostala s míčem téměř až do branky, ale skórovat se jí nepodařilo. Šance vznikla z pravé strany, odkud se míč dostal až k zakončujícímu hráči Bohemians. Ten pak asi ze dvou metrů trefil brankáře.

6
    Míč si tentokrát u zadní tyčky našel brankář, který jej ale jen boxoval pryč.

6
    Klokani se znovu staví v šestnáctce soupeře. Rozehrají další rohový kop.

5
    Čárový sudí odmával útočný faul Dvora Králové.

4
    Na hřiště začalo svítit sluníčko. U míče jsou momentálně hosté, kteří rozehrají od brankáře.

3
    Vojtěch Novák zkoušel z hranice velkého vápna zakončovat, ale rána mu nesedla. Trefil jen protihráče.

3
    První rohový kop se domácím nepovedl, když centr šel při zemi na přední tyč. I tak se ale mladým Klokanům podařilo zůstat u míče.

2
    Jánoš se snažil prudší přihrávkou najít spoluhráče, ale trefil jen bránícího fotbalistu hostů.

1
    Úvodního výkopu se ujali domácí. Ti teď zakládají první útok na levé straně.

1

Domácí dnes nastupují v typických zelenobílých dresech. Hosté mají modré dresy.

Bohemians Praha 1905 B: Kouba – Kadlec, Jánoš, Necid, Zeman (C), Dostál, Vrána, Mužík, Novák, Damašek, Nový
    Náhradníci: Pchelovodov – Müller, Janovský, Farkáš, Bartek, Koutský, Wexler
    Trenér: Dalibor Slezák

FK Králův Dvůr: Krček – Novák R. (C), Dvořák, Raley, Beňo, Bouček, Novák J., Kabele, Krátký, Behenský, Fatrdle
    Náhradníci: Toman – Procházka, Nazarenko, Novotný, Hell, Sabou, Hanč
    Trenér: Tomáš Šilhavý

Rozhodčí: Šmat – Melničuk, Talpáš.

Vzájemné zápasy

V posledním utkání, kdy se oba celky potkaly, zvítězili mladíci z Bohemians. Ti svého soupeře porazili 5:0.

Králův Dvůr je na osmém místě tabulky. Zatím získal 23 bodů, vstřelil 26 branek a 30krát inkasoval. V minulém utkání doma přivítal Karlovy Vary. Utkání skončilo prohrou domácích 1:2. Jedinou branku za domácí vstřelil Beňo ve dvanácté minutě.

Béčko Bohemky je na třetím místě. Na první Domažlice před tímto kolem ztrácí pět bodů, na druhou rezervu Plzně jen dva body. Mladí Klokani se mohou chlubit zatím nejlepším útokem v soutěži. V osmnácti zápasech se trefili již 37krát. Obranu pak mají třetí nejlepší společně s Vltavínem. Dostali jen 20 branek. Méně jich dostala jen Admira Praha a Viktoria Plzeň B. V minulém utkání prohrála Bohemians Praha B 2:0 nad Motorletem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.