Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Ostrava – Zlín 5:1 (kon.) | Liberec – Teplice 3:3 (kon.)
Slovácko – Karviná 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 3:2 (kon.)

Teplice právě vstřelily branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je DANIEL FILA. Teplický útočník s přehledem proměňuje a znovu dramatizuje utkání!
    39. Ivan VARFOLOMEJEV - 3:2

39
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Liberec ještě do poločasu dokázal výsledek otočit. Nejprve selhal v obrovské šanci Tupta, když nevyužil samotný únik na Grigara. Ale poté si vzal míč IVAN VARFOLOMEJEV, jenž tvrdě vystřelil a i s pomocí břevna překonal gólmana Teplic.
    27. Mohamed DOUMBIA - 2:2

27
    Ještě neskončil ani první poločas a fanoušci na stadionu U Nisy vidí již čtvrtý gól! Rabušic, který, jak se ukázalo, byl po předchozím souboji v pořádku, zkoušel střílet zpoza vápna. Jeho pokus byl zablokovaný, ale odrazil se k Mikulovi, který sklepl pro nabíhajícího MOHAMEDA DOUMBIU. Liberecký záložník nezaváhal a střelou z voleje srovnává na 2:2.
    19. Štěpán CHALOUPEK - 1:2

19
    Aktivitou hýřící Ghali byl u další nebezpečné akce a tentokrát i branky Liberce, který snižuje na 1:2. Záložník Slovanu znovu utekl po křídle a předkládal přízemní přihrávku pro nabíhajícího Rabušice.Teplický ŠTĚPÁN CHALOUPEK se trochu nešťastně vložil do celé situace skluzem a místo toho, aby nechal dojet balón do náručí připraveného Grigara, si ho srazil do vlastní brány.
    11. Filip HAVELKA - 0:2

11
    O dvě minuty později a skóre je již o dvě branky. Tentokrát se trefil FILIP HAVELKA, jenž rovněž vystřelil zpoza vápna a posílá svůj tým do vedení 2:0.
    9. Jan KNAPÍK - 0:1

9
    Tepličtí fotbalisté znovu aktivním presinkem dostali domácí hráče pod tlak a byl z toho vybojovaný balón pro Jukla. Teplický fotbalista předložil míč
    JANU KNAPÍKOVI, který se příliš neukvapoval a vystřelil. Vliegen byl na jeho pokus krátký a hosté jdou do vedení.

Šimon Knopp

Branky: 19. Chaloupek (vla.), 27. Doumbia (Mikula), 39. Varfolomejev (Tupta) – 9. Knapík (Jukl), 11. Havelka, 51. Fila (pen.)

Karty:   85. Doumbia (LIB) – 12. L. Mareček (TEP), 45+1. Hronek (TEP), 67. Jukl (TEP), 89. Jásir (TEP)   73. Hronek (TEP)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:17.
    FC Slovan Liberec: Vliegen – Fukala, Chaluš, Pourzitidis (83. Hudák) – Mikula (83. Preisler), Varfolomejev (66. Okoh), Žambůrek, Doumbia, Ghali – Rabušic (C) (58. Kulenović), Tupta (58. Višinský).
    Náhradníci: Bačkovský – Govaers, Horský, Penner, Polyák, Prebsl.

Trenér: L. Kozel

FK Teplice: Grigar – L. Mareček (C), Chaloupek, Mičević – Hronek, Havelka (71. Jásir), Knapík, Jukl, Radosta – Fila (81. S. Dramé), Vachoušek (56. Gning).
    Náhradníci: Mucha – Krsmanović, Křišťan, Cykalo.

Trenér: Z. Frťala

Rozhodčí: F. Kotala – R. Kotík, R. Dresler | VAR: T. Kocourek | AVAR: J. Hrabovský