Chrudim – Žižkov 2:2 (kon.) | Prostějov – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Dukla Praha – Kroměříž 3:1 (kon.)
Vlašim – Opava 1:1 (kon.) | Brno – Vyškov 0:1 (kon.)
MFK Chrudim
2:2 (1:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 23.09.2023, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

84
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Z ničeho nic je tu vyrovnávací branka! Centr od rohového praporku se snesl na hlavu VÁCLAVA MÍKY, který trkl do míče a poslal ho přesně k levé tyči hostující klece – 2:2!

51
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Série rohových kopů přinesla hostujícím hráčům a fanouškům radost! Stejně jako v první půli se šest minut po návratu z kabin prosazují, centr přistál na hlavě na zadní tyči nehlídaného MARKA RICHTERA a ten nekompromisní hlavičkou znovu poslal hosty do vedení – 1:2!

17
    A standardní situace přináší vyrovnání! Hlavičkovaná v pokutovém území a nedůrazné boxování brankáře Františka Kotka znamenalo míč pro JANA ZÁVIŠKU, který dokázal po zemi prostřelit všechny bránící hráče a srovnal stav utkání – 1:1!

6
    Nyní to ale hostující celek středem hřiště vykombinoval ideálně a dostává se do vedení! BERNARDO ROSA dostal minimum času na střelu, přesto dokázal pravačkou natáhnout a přízemní ranou přesně k pravé tyči rozjásal skupinku fanoušků Žižkova – 0:1!