Slovácko B – Rosice 2:2 (kon.) | Karviná B – Hlučín 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Bohunice 3:0 (kon.)
Hodonín – Start Brno 2:4 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 0:4 (kon.) | Frýdlant n/O – Hranice 2:3 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:4 (0:2)
FC Zlínsko
Sobota 14.10.2023, 15:00 • Orelský stadion Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (16:55:52)

V 11. kole MSFL poráží FC Zlínsko ČSK Uherský Brod 4:0.
    Hosté byli po celé zápas lepším týmem. V 8. minutě se prosadil hostující kapitán Pernatskyi. Ve 26. minutě zvyšoval na 2:0 Kašpárek. Po změně stran hned v 50. minutě přidal svůj 2. gól v zápase Kašpárek. Po celý 2. poločas byli na hřišti velké emoce. V nastaveném čase upravil na 4:0 Vintr.

90+7

90+7
    Útočný faul předvedli hráči Brodu.
    90+6. VINTR - 0:4

90+6
    Tým Zlínsko právě vstřelil branku!
    Po skvělé přihrávce ze středu pole prostřelil MAREK VINTR domácího brankáře Somberga.

90+4
    Petr Motal utekl hostující obraně, ale jeho centr byl hrubě nepřesný.

90+2
    Útočný faul předvedl Masař.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Nebezpečnou střelu vyslal domácí Votava, který jen těsně minul bránu.

88
    Domácí obrana výborně odzbrojila unikajícího Kostiče.

87
    Útočný faul předvedli hráči Zlínska.

86
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Russman, přichází Tkadlec.

85
    Velmi nepřesnou střelu vyslal Motal.

84
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Novotný, přichází Motal.

83
    Martin Novotný předvedl nevybíravý zákrok, za který musel vidět žlutou kartu.

82
    S volným přímým kopem si obrana Brodu poradila.

80
    Volný přímý kop budou zahrávat hráči Zlínska.

77
    Markovi Mančíkovi přetekly nervy a vidí žlutou kartu.

76
    Na hřišti zasahuje pořadatelská služka kvůli nekázni fanoušků Zlínska.

75
    Po sérii tvrdých soubojů emoce na hřišti vřou.

ze hřiště odchází Mirvald, přichází Kostič,
    ze hřiště odchází Kašpárek, přichází Vintr.

67
    Krakovčík si vyžádal ošetření poté, co byl trefen loktem do obličeje.

66
    Tomáš Masař vidí za svou vzteklou reakci od rozhodčího Silného žlutou kartu.

65
    Hostující brankář Kalina vidí za zdržování hry žlutou kartu.

63
    ze hřiště odchází Weber, přichází Waclawik,
    ze hřiště odchází Sova, přichází Rožek.

62
    Útočný faul předvedl Weber.

60
    Domácí budou mít výhodu v podobě volného přímého kopu.

58
    Tomáš Weber prošel přes půl hřiště, ale následnou přihrávku vyslal nepřesně.

56
    ze hřiště odchází Martiš, přichází Bulko,
    ze hřiště odchází Obdržálek, přichází Masař.

54
    Jiří Kiška posílal zajímavou nabídku před domácí branku, kde ale brankář Somberg jeho centr chytil.

52
    Matěj Votava si nepohlídal své postavení a byl nachytán v offsidu.
    50. KAŠPÁREK - 0:3

50
    Po skvělém centru zakončil DAVID KAŠPÁREK jen do brankáře, který jeho střelu reflexivně vyrazil. Z následné dorážky už se nemýlil.

49
    Velmi nepřesnou střelu vyslal Tomáš Weber.

47
    Denis Dziuba hasil požár, který způsobili jeho spoluhráči. Od hlavního rozhodčího Silného vidí žlutou kartu.

46
    Útočný faul předvedl Tomáš Martiš.

46

Oba týmy nastupují k 2. poločasu.

Dnešní utkání sleduje 257 diváků.

Druhý poločas začne přibližně v 16:02.

Máme za sebou 1. poločas, po kterém domácí Uherský Brod prohrává 0:2 proti Zlínsku. Hned v 8. minutě se po průniku a zaváhání domácího gólmana se prosadil hostující kapitán Pernatskyi. V 26. minutě se po krásné individuální akci Tomáše Webera prosadil Kašpárek. Po zbytek poločasu se hra odehrávala spíše ve středu s minimem šancí.

45+1

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

44
    O rychlou rozehrávku se nažili hráči Brodu, ale provedení bylo velmi nepřesné.

42
    Robert Russman se dožadoval odpískání penalty za faul na jeho osobu, ale rozhodčí byl jiného názoru.

40
    Útočným faulem se presentoval Mirvald.

39
    Jakub Škultéty si nabíhal na centru z hloubi pole, ale chyběl mu půlkrok, aby centr zpracoval na hrací ploše.

38
    Matěj Votava utekl hostující obraně, ale míč si tak blbě zpracoval, že mu jej brankář Kalina sebral.

36
    Hostující útočník David Kašpárek si naběhl na skvělou přihrávku ze středu hřiště a jen těsně minul domácí bránu.

35
    Tomáš Weber byl faulován, a proto budou hosté z Otrokovic zahrávat volný přímý kop.

33
    Petr Mirvald se snažil centrem některého ze svých spoluhráčů, nicméně jeho centr byl hrubě nepřesný a proletěl hodně mimo.

32
    Jakub Sova si nepohlídal své postavení a byl nachytán v offsidu.

30
    Po centru od Marka Mančíka si na hlavičku naskočil Michalec. Jeho hlavička byla ale velmi nepřesná.

29
    26. KAŠPÁREK - 0:2

26
    Po krásné sólové akci Tomáše Webera, který si prokličkoval celou domácí obranou, nacentroval míč k DAVIDU KAŠPÁRKOVI a ten prostřelil domácího brankáře Sombergra.
    Asistence: Tomáš Weber.

25
    Hra je přerušená, protože na hrací ploše zůstal ležet jeden z hráčů Brodu.

24
    Volný přímý kop skončil až za brankovou čárou.

23
    Domácí Brod bude mít k dispozici volný přímý kop.

21
    Velmi ošklivě teď sestřelil protihráče Petr Mirvald a po zásluze vidí žlutou kartu. Domácí budou ít k dispozici volný přímý kop.

20
    Útočným faulem se presentoval domácí Novotný.

19
    S rohovým kopem si obrana Brodu poradila.

18
    Zlínsko bude zahrávat rohový kop.

16
    Nebezpečná průniková přihrávka proletěla pokutovým územím Zlínska.

15
    Poslední varování od rozhodčího dostává Jakub Sova. Takové fauly jsou nebezpečné.

14
    Domácí Brod bude zahrávat volný přímý kop.

12
    Po sérii soubojů budou vhazovat hosté.

11
    O průnik se pokoušel hostující Dziuba, ale obrana domácích byla pozorná.

8
    Po krásném průniku Jakuba Sovy se míč přes nohy domácího gólmana dostal až k hostujícímu kapitánovi OLEKSANDROVI PERNATSKYIMU, který dorazil do prázdné branky.
    Asistence: Jakub Sova

7
    Po sérii odrazů budou vhazovat hosté.

5
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

4
    Střelou z hranice vápna se presentoval Tomáš Weber, ale jeho pokus byl zablokován.

3
    Hra je pozastavena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Robert Russman.

2
    Skvělý obranný zákrok předvedla obrana hostí.

1
    Zlínsko bude mít k dispozici out.

1

Úvodní rozehrávku obstarají hráči Zlínska.

Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

ČSK Uherský Brod: Somberg – Lorenc (C), Obadal, Leskovjan, Obdržálek – Novotný, Škultéty, Martiš – Michalec, Mančík, Votava
    Náhradníci: Kozelek – Bulko, Konečný, Motal, Masař, Zábojník
    Trenér: Šebesta Z.

FC Zlínsko: Kalina – Kiška, Krakovčík, Mirvald, Pernatskyi (C) – Russman, Weber, Dziuba – Dano, Sova, Kašpárek
    Náhradníci: Groger – Gerža, Kostič, Rožek, Tkadlec, Vintr, Waclawik
    Trenér: Rojka D.

Rozhodčí: Silný – Ehrenberger, Dorušák.

Nejlepším střelcem domácích je se 3 zásahy Tomáš Martis.
    Za hosty se v sezóně nejčastěji prosadil Denis Dziuba, který rozvlnil soupeřovu síť celkem 2x.

Hostující FC Zlínsko, které pochází z Otrokovic, vstoupilo do aktuálního ročníku o poznání lépe. Po 11 odehraných utkáních má na svém kontě bodů 17. Hosté 5x vyhráli, 2x remizovali a 4x prohráli a mají pasivní skóre 14:15. Hostující mužstvo se tak nachází na 7. místě. V minulém kole porazilo doma Slovácko B 2:1.

Domácí ČSK Uherský Brod, hrající své domácí zápasy na Orelském stadionu v Uherském Brodě, zahájil letošní ročník MSFL prachbídně. Po 10 odehraných kolech mají domácí na svém kontě pouhých 10 bodů za 2 výhry, 4 remízy a 5 porážek s pasivním skóre 7:19. Nacházejí se tak na místě 16. V minulém kole padli na hřišti Znojma 2:1.

V rámci 11. kola Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL) hostí v regionálním derby ČSK Uherský Brod FC Zlínsko.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.