Slovácko B – Rosice 2:2 (kon.) | Karviná B – Hlučín 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Bohunice 3:0 (kon.)
Hodonín – Start Brno 2:4 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 0:4 (kon.) | Frýdlant n/O – Hranice 2:3 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:4 (0:2)
FC Zlínsko
Sobota 14.10.2023, 15:00 • Orelský stadion Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

V rámci 11. kola Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL) hostí v regionálním derby ČSK Uherský Brod FC Zlínsko.

Domácí ČSK Uherský Brod, hrající své domácí zápasy na Orelském stadionu v Uherském Brodě, zahájil letošní ročník MSFL prachbídně. Po 10 odehraných kolech mají domácí na svém kontě pouhých 10 bodů za 2 výhry, 4 remízy a 5 porážek s pasivním skóre 7:19. Nacházejí se tak na místě 16. V minulém kole padli na hřišti Znojma 2:1.

Hostující FC Zlínsko, které pochází z Otrokovic, vstoupilo do aktuálního ročníku o poznání lépe. Po 11 odehraných utkáních má na svém kontě bodů 17. Hosté 5x vyhráli, 2x remizovali a 4x prohráli a mají pasivní skóre 14:15. Hostující mužstvo se tak nachází na 7. místě. V minulém kole porazilo doma Slovácko B 2:1.

Nejlepším střelcem domácích je se 3 zásahy Tomáš Martis.
    Za hosty se v sezóně nejčastěji prosadil Denis Dziuba, který rozvlnil soupeřovu síť celkem 2x.

ČSK Uherský Brod: Somberg – Lorenc (C), Obadal, Leskovjan, Obdržálek – Novotný, Škultéty, Martiš – Michalec, Mančík, Votava
    Náhradníci: Kozelek – Bulko, Konečný, Motal, Masař, Zábojník
    Trenér: Šebesta Z.

FC Zlínsko: Kalina – Kiška, Krakovčík, Mirvald, Pernatskyi (C) – Russman, Weber, Dziuba – Dano, Sova, Kašpárek
    Náhradníci: Groger – Gerža, Kostič, Rožek, Tkadlec, Vintr, Waclawik
    Trenér: Rojka D.

Rozhodčí: Silný – Ehrenberger, Dorušák.

Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

Úvodní rozehrávku obstarají hráči Zlínska.

1

1
    Zlínsko bude mít k dispozici out.

2
    Skvělý obranný zákrok předvedla obrana hostí.

3
    Hra je pozastavena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Robert Russman.

4
    Střelou z hranice vápna se presentoval Tomáš Weber, ale jeho pokus byl zablokován.

5
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

7
    Po sérii odrazů budou vhazovat hosté.

8
    Tým Zlínsko právě vstřelil branku!
    Po krásném průniku Jakuba Sovy se míč přes nohy domácího gólmana dostal až k hostujícímu kapitánovi OLEKSANDROVI PERNATSKYIMU, který dorazil do prázdné branky.
    Asistence: Jakub Sova

11
    O průnik se pokoušel hostující Dziuba, ale obrana domácích byla pozorná.

12
    Po sérii soubojů budou vhazovat hosté.

14
    Domácí Brod bude zahrávat volný přímý kop.

15
    Poslední varování od rozhodčího dostává Jakub Sova. Takové fauly jsou nebezpečné.

16
    Nebezpečná průniková přihrávka proletěla pokutovým územím Zlínska.

18
    Zlínsko bude zahrávat rohový kop.

19
    S rohovým kopem si obrana Brodu poradila.

20
    Útočným faulem se presentoval domácí Novotný.

21
    Velmi ošklivě teď sestřelil protihráče Petr Mirvald a po zásluze vidí žlutou kartu. Domácí budou ít k dispozici volný přímý kop.

23
    Domácí Brod bude mít k dispozici volný přímý kop.

24
    Volný přímý kop skončil až za brankovou čárou.

25
    Hra je přerušená, protože na hrací ploše zůstal ležet jeden z hráčů Brodu.

26
    Po krásné sólové akci Tomáše Webera, který si prokličkoval celou domácí obranou, nacentroval míč k DAVIDU KAŠPÁRKOVI a ten prostřelil domácího brankáře Sombergra.
    Asistence: Tomáš Weber.
    26. KAŠPÁREK - 0:2

29
    Útočný faul předvedli hráči Zlínska.

30
    Po centru od Marka Mančíka si na hlavičku naskočil Michalec. Jeho hlavička byla ale velmi nepřesná.

32
    Jakub Sova si nepohlídal své postavení a byl nachytán v offsidu.

33
    Petr Mirvald se snažil centrem některého ze svých spoluhráčů, nicméně jeho centr byl hrubě nepřesný a proletěl hodně mimo.

35
    Tomáš Weber byl faulován, a proto budou hosté z Otrokovic zahrávat volný přímý kop.

36
    Hostující útočník David Kašpárek si naběhl na skvělou přihrávku ze středu hřiště a jen těsně minul domácí bránu.

38
    Matěj Votava utekl hostující obraně, ale míč si tak blbě zpracoval, že mu jej brankář Kalina sebral.

39
    Jakub Škultéty si nabíhal na centru z hloubi pole, ale chyběl mu půlkrok, aby centr zpracoval na hrací ploše.

40
    Útočným faulem se presentoval Mirvald.

42
    Robert Russman se dožadoval odpískání penalty za faul na jeho osobu, ale rozhodčí byl jiného názoru.

44
    O rychlou rozehrávku se nažili hráči Brodu, ale provedení bylo velmi nepřesné.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45+1

Máme za sebou 1. poločas, po kterém domácí Uherský Brod prohrává 0:2 proti Zlínsku. Hned v 8. minutě se po průniku a zaváhání domácího gólmana se prosadil hostující kapitán Pernatskyi. V 26. minutě se po krásné individuální akci Tomáše Webera prosadil Kašpárek. Po zbytek poločasu se hra odehrávala spíše ve středu s minimem šancí.

47
    Denis Dziuba hasil požár, který způsobili jeho spoluhráči. Od hlavního rozhodčího Silného vidí žlutou kartu.

49
    Velmi nepřesnou střelu vyslal Tomáš Weber.

50
    Po skvělém centru zakončil DAVID KAŠPÁREK jen do brankáře, který jeho střelu reflexivně vyrazil. Z následné dorážky už se nemýlil.
    50. KAŠPÁREK - 0:3

52
    Matěj Votava si nepohlídal své postavení a byl nachytán v offsidu.

54
    Jiří Kiška posílal zajímavou nabídku před domácí branku, kde ale brankář Somberg jeho centr chytil.

56
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Martiš, přichází Bulko,
    ze hřiště odchází Obdržálek, přichází Masař.

58
    Tomáš Weber prošel přes půl hřiště, ale následnou přihrávku vyslal nepřesně.

60
    Domácí budou mít výhodu v podobě volného přímého kopu.