Uničov – Start Brno 3:2 (kon.) | Slovácko B – Hlučín 2:1 (kon.) | Karviná B – Bohunice 2:1 (kon.)
Ostrava B – Zlínsko 0:1 (kon.)
MFK Karviná B
2:1 (1:0)
TJ Tatran Bohunice
Neděle 29.10.2023, 10:15 • Sportovní areál Kovona • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

V rámci 13. kola Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL) se mezi sebou utkají týmy MFK Karviná B a TJ Tatran Bohunice.

Domácí MFK Karviná B vstoupila do letošního ročníku MSFL velmi dobře, neboť po 13 odehraných kolem má na svém kontě 24 bodů za 7 výher, 3 remízy a 3 porážky s aktivním skóre 27:18. Domácí se tak nacházejí na skvělém 3. místě a jsou jen o skóre za 2. Uničovem.
    V posledním odehraném kole vyhráli domácí na hřišti Startu Brno 3:2.

To hostující TJ Tatran Bohunice zahájil aktuální ročník MSFL prachbídně. Po 13. odehraném kole mají hosté na svém kontě pouze 9 bodů za 3 výhry a 10 porážek s velmi pasivním skóre 11:25. Hosté se tak topí na úplném dně tabulky MSFL.
    V minulém zápase padli doma s Hodonínem 0:3.

S pěti brankami je nejlepším střelcem domácích Emmanuel Ayaosi.
    Za hosty se nejvíckrát prosadil Nikolas Burčík, celkem 3x.

MFK Karviná B: Lapeš – Trček, Ražnatovič, Ayaosi, Zedníček – Brzóska (C), Motyčka, Ojora – Vínicius, Doležal, Franko
    Náhradníci: Mrázek – Fukala, Jurčák, Jurga, Molitorisz
    Trenér: Marek Bielan

TJ Tatran Bohunice: Formánek – Král (C), Suchý, Bednář, Řeřucha – Šmerda, Kořeň, Doubravský, Kokorský – Souček, Pecouch
    Náhradníci: Kunický – Burčík, Němec, Sehnal, Trtek
    Trenér: František Schneider

Rozhodčí: Mayer – Kostelník, Lukašík.

1

40
    Karviná právě vstřelila branku!
    MATEJ FRANKO posílá ve 40. minutě svůj tým do vedení.

45+3

46

58
    ADIO MUSTAPHA OJORA zvyšuje vedení svého týmu na 2:0.

69
    Tatran právě vstřelil branku!
    MICHAL SUCHÝ snižuje stav zápasu na 2:1 a dává Bohunicím naději na bodový zisk z tohoto utkání.

90+3

Máme za sebou utkání 13. kola MSFL, ve kterém domácí MFK Karviná B potvrdila roli favorita a vítězí nad Tatranem Bohunice 2:1.
    V 1. poločase se prosadil domácí Franko, na kterého v 58. minutě navázal Ojora. Hosté stačili jen v 69. minutě snížit zásluhou Suchého, ale vyrovanat se jim už nepodařilo.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (13:19:00)