Vltavín – Bohemians B 2:2 (kon.) | Hostouň – Domažlice 0:3 (kon.) | Č. Budějovice B – Slavia B 0:0 (kon.)
Králův Dvůr – Písek 1:5 (kon.) | Robstav – Dukla B 2:2 (kon.)
Loko Vltavín
2:2 (1:0)
Bohemians Praha 1905 B
Sobota 04.11.2023, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 14. kolo
    88. TESAŘ - 2:2

88
    Vltavín právě vstřelil branku! Domácím se ale chvilku před vypršením základní hrací doby povedlo srovnat! Hrdinou domácích dnes bezesporu bude JIŘÍ TESAŘ, který dnes zapisuje druhý přesný zásah.
    79. BĚLAŠKA - 1:2

79
    Bohemians B právě vstřelili branku! Hostům e během několika okamžiků podařilo otočit stav duelu, je pravdou, že v posledních minutách byli vidět na hřišti hlavně oni. ránu z hranice vápna vyrazil gólmana jen před sebe, kde byl jako první TOMÁŠ BĚLAŠKA, který se trefil pár minut po svém příchodu na hřiště.
    75. KOZÁK - 1:1

75
    Bohemians B právě vstřelili branku! Hosté se nakonec vyrovnání dočkali, ve hře je nadále vítězství pro oba celky! MATYÁŠ KOZÁK napřáhl na hranici vápna a jeho rána se zatřepotala v síti.
    7. TESAŘ - 1:0

7
    Vltavín právě vstřelil branku! Jenže o chvilku později jsme se úvodní branky dočkali, dlouhou dobu jsme na ní tedy čekat nemuseli! JIŘÍ TESAŘ si naběhl mezi obránce, když dostal ideální přihrávku. Všimnul si, že Valeš si více vyběhnul a překonal ho střelou po zemi na zadní tyč!