Mostečtí Lvi – Hronov 3:6 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 3:4 (kon.) | Příbram – Benátky n/J 2:1 (po pr.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Žďár n/S 7:3 (kon.) | Havířov – Technika Brno 5:1 (kon.)
Opava – Vyškov 1:4 (kon.) | Cheb – Kralupy n. Vltavou 6:2 (kon.) | Kobra – Ústí n/L 6:4 (kon.)
Tábor – Letňany 2:5 (kon.) | Nový Jičín – SHKM Hodonín 1:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 4:10 (kon.)
Mostečtí Lvi
3:6 (2:1, 0:2, 1:3)
HC WIKOV Hronov
Sobota 11.11.2023, 15:00 • Sutor aréna • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Vážení sportovní přátelé,
    2. hokejová liga skupina západ je v plném proudu a nás dnes čeká mistrovské utkání mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC Wikov Hronov, tedy mezi aktuálně sedmým týmem a patnáctým týmem. Hosté z Hronova vyhráli pouze jedno utkání v měsíci září a od té doby nebyli úspěšní a mají sérii deseti porážek v řadě. Domácímu týmu se podařilo zastavit sérii pěti porážek, když v uplynulém kolem dokázal zvítězit na ledě třináctého Chebu.

Jak tedy vypadaly poslední zápasy HC Wikov Hronov:
    1.11.2023 HC Wikov Hronov – HC Děčín 1:5 (1:0, 0:3, 0:2)
    4.11.2023 HC Wikov Hronov – HC Stadion Cheb 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
    8.11.2023 HC Stadion Vrchlabí – HC Wikov Hronov 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

Kanadské bodování HC Wikov Hronov:
    Petr Przybyla 10 bodů (4+6)
    Marat Murtazyn 8 bodů (4+4)
    Artem Popitich 8 bodů (3+5)

Poslední zápasy týmu MOSTEČTÍ LVI:
    28.10.2023 MOSTEČTÍ LVI – HC Děčín 5:8 (3:1, 1:6, 1:1)
    1.11.2023 MOSTEČTÍ LVI – Kobra Praha 3:5 (0:1, 3:2, 0:2)
    8.11.2023 HC Stadion Cheb – MOSTEČTÍ LVI 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)

Kanadské bodování MOSTEČTÍ LVI:
    Jakub Procházka 17 bodů (6+11)
    Pavel Písařík 15 bodů (5+10)
    Jakub Veselý 13 bodů (5+10)

Utkání začíná v tradičním sobotním čase 15:00 a připravujeme pro vás plný onlajn

02:04
    Přečíslení dva na jednoho vzal na sebe Vojtěch Buberl, jeho střelu chytá Michal Pittr

02:33
    Nebezpečně před brankou lízl kotouč Matěj Hájek

03:31
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! První rychlá akce, kdy Pavel Písařík přiťukl hned z první na JAKUBA PROCHÁZKU a ten nekompromisně zakončil. Asistence: Pavel Písařík a Lukáš Hocelík

06:21
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Další pohledná akce domácích. Na jejím konci je PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Josef Rykl a David Jindra

11:22
    Hronov právě vstřelil branku! Domácí chybně střídali, kotouč jim ukradl DANIEL ŠEDIVÝ a prostřelil Lukáše Hosnedla. Asistence: Marat Murtazin
    11:22 Daniel ŠEDIVÝ - 2:1

13:47
    Střela Martina Micala postrádala razanci. Michal Pittr chytá

14:23
    Vojtěch Buberl dobře vystřelil, Michal Pittr vyráží

15:27
    Nebezpečně se ocitl před Lukášem Hosnedlem Matěj Hájek. Domácí brankář měl plné betony práce

19:16
    Vladimír Kýhos krásně hledal před brankou Jakuba Procházku, ten na kotouč nedosáhl

20:00

Skončila nám první třetina utkání mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC Wikov Hronov. Ta nám přinesla tři branky. První z pohledné akce dal domácí Jakub Procházka a za tři minuty byl úspěšný Pavel Písařík. Na 2:1 snížil hostující Daniel Šedivý. Tak nám také skončila první třetina

24:02
    Dominik Matouš prokličkoval mezi domácími jako mezi kuželkami. A stačil i zakončit, ovšem nepřesně

24:40

24:47
    Ilia Barbusev střílí mimo branku

25:39
    Nepřesná rozehrávka domácích, tu u branky zachytil Matěj Hájek a lízl tyč

26:23
    Jakub Veselý pelášil sám na branku, ovšem šipkou mu radost překazil Václav Cestr

26:53
    Střelu od modré Marise Jasse chytá do lapačky Lukáš Hosnedl. Hosté mají převahu

27:34
    Nejdřív vystřelil David Jindra a nyní od modré Vítězslav Nedrda. Obě chytá Michal Pittr

28:20
    Vysoká hůl hostujícího Filipa Vaňkovského

29:05
    Milanovi Böhmovi nezbývalo nic jiného než vystřelit. To si pohlídal Michal Pittr

33:53
    Hronov právě vstřelil branku! Hosté srovnávají. Po chybě domácí obrany a přečíslení dva na Vítězslava Nedrdu skóruje ARTEM POPITICH. Asistence: Nikita Kirillov

39:17
    Hronov právě vstřelil branku! Ovšem teď už nechytá. Domácí se trápí a druhou branku střílí ARTEM POPITICH. Asistence: Matěj Hájek a Ilia Babrusev
    39:17 Arťom POPITIČ - 2:3

40:00

Pekelný výkon domácích ve druhé třetině. Hosté svojí bojovností a nemohoucností domácích otočili stav zápasu. Nejprve vyrovnal Artem Popitich, aby stejný hráč otočil skóre. Domácí si to musejí v kabině vyříkat. Jejich hra je těžkopádná a kombinace vázne

43:16
    Pavel Písařík zkusil z mrtvého úhlu pravé strany prověřit pozornost Michala Pittra. Neuspěl

45:48
    Rozhodčí zapískali zakázané uvolnění. Svůj výrok opravili. Vhazuje se ve středovém kruhu

46:17
    Střela od modré Vítězslava Nedrdy postrádala razanci. Michal Pittr podržel kotouč

46:51
    Domácí ani natřikrát nepřekonali Michala Pittra. Poslední zakončení Jakuba Procházky šlo mimo tyče

49:47
    Hronov právě vstřelil branku! Hosté využívají přesilovou hru. Kotouč se dostal k MARISSU JASOVI a ten modré vypálil kotouč, který propadl za záda Lukáši Hosnedlovi
    49:47 Maris JASS - 2:4

50:35
    Martin Mical střílí mimo tyče

51:08
    Nepovedený lob Michala Daniela končí u Michala Pittra

53:20
    Hronov právě vstřelil branku! Domácí vypíjí kalich hořkosti až do dna. Hosté se zmcnili kotouče, rozehráli si a DANIEL ŠEDIVÝ z pomocí tyče skóruje. Asistence: Vladislav Vrtek a Šimon Táborský
    53:20 Daniel ŠEDIVÝ - 2:5

53:38
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A vzápětí snižují domácí, když zakončil VÍTĚZSLAV NEDRDA

59:37
    Hronov právě vstřelil branku! Je rozhodnuto. Prázdnou branku trefuje MATĚJ HÁJEK. Asistence: Ilia Babrusev a Daniel Šedivý
    59:37 Matěj HÁJEK - 3:6

Hosté si z Mostu zaslouženě odvážejí všechny body, když se jim podařilo vyhrát poprvé od konce září. Ve třetí třetině skórovali Maris Jass, na 2:5 navýšil poté Daniel Šedivý. Poté skóroval domácí Vítězslav Nedrda. Gólem do prázdné branky poté zpečetil výsledek Daniel Šedivý. To je ze Sutor arény vše (17:17:19)

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 4. J. Procházka (Písařík, Hocelík), 7. Písařík (Rykl, Jindra), 54. Nedrda – 12. Šedivý (Murtazin), 34. Popitič (Kirillov), 40. Popitič (Babrusev, M. Hájek I), 50. Jass, 54. Šedivý (Vrtek, Táborský), 60. M. Hájek I (Babrusev, Šedivý)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Havlůj (C), Rykl, Nedrda (A), Šoustek, Steinocher, Hocelík, Hoffmann – T. Urban II, Řehoř, Jindra – Písařík, Kýhos (A), J. Procházka – Veselý, Šimeček, Mical – Buberl, Daniel, Böhm.
    Trenér: Vladimír Kýhos

HC WIKOV Hronov: Pittr (Kouba) – Táborský (A), Jass (C), Babrusev, Voňka (A), Kopecký, Cestr, Hrbek – Murtazin, Šedivý, Vrtek – Kirillov, M. Hájek I, Popitič – Voděracký, Matouš, Vaňkovský.
    Trenér: Martin Táborský

Rozhodčí: Němec – Rubáš, Tvrdík