Salernitana – Lazio 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Neapol 1:2 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 1:0 (kon.)

Neapol právě vstřelila branku!
    Obrovská chyba obrany bude Atalantu dost možná stát tři body, Neapol se pár minut před koncem vrací do vedení! Po hrubě nepovedené rozehrávce se před vápnem k míči dostal Osimhen, jenž jej posunul na volného ELJIFA ELMASE a ten jednoduchým zakončením překonal bezmocného Carnesecchiho – 1:2!
    53. Ademola LOOKMAN - 1:1

53
    Atalanta právě vstřelila branku!
    Povedený výkon Atalanty v úvodních minutách druhého poločasu nese ovoce, v Bergamu začínáme zase od začátku! Na střeleckou listinu se zapisuje ADEMOLA LOOKMAN, který se uvolnil na středu vápna a následně Hateboerův centr hlavou nasměroval za Golliniho – 1:1!
    44. Chviča KVARACCHELIJA - 0:1

44
    Tentokrát už platnosti gólu není pochyb, hosté se pár minut před koncem úvodního dějství přeci jen dostávají do čela! Di Lorenzův centr před Carnesecchiho parádně vystihl CHVIČA KVARACCHELIJA, který se odpoutal od protihráčů a hlavou zakončil mimo dosah brankáře – 0:1!

Vojtěch Martinek

Branky: 53. Lookman (Hateboer) – 44. Kvaracchelija (Di Lorenzo), 79. Elmas (Osimhen)

Karty:   27. Djimsiti (ABC), 64. Kolašinac (ABC) – 21. Natan (NEA), 32. Mazzarri (trenér) (NEA), 60. Di Lorenzo (NEA)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 15:9.
    Atalanta Bergamo: Carnesecchi – Scalvini, Djimsiti (C), Kolašinac (76. Bonfanti) – Zappacosta (33. Hateboer), Éderson, Koopmeiners, Bakker (46. Ruggeri) – Pašalić – De Ketelaere (83. Muriel), Lookman (83. Scamacca).
    Náhradníci: Musso, Rossi – Holm, Zortea, Adopo, Mirančuk.

Trenér: Gian Piero Gasperini.

SSC Neapol: Gollini – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Natan (78. Östigaard), Olivera (39. Jesus) – Anguissa, Lobotka, Zieliński (78. Cajuste) – Politano (63. Elmas), Raspadori (64. Osimhen), Kvaracchelija.
    Náhradníci: Meret, Contini – Zanoli, Demme, Simeone, Zerbin, Gaetano.