Salernitana – Lazio 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Neapol 1:2 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 1:0 (kon.)

ze hřiště odchází Ademola Lookman, přichází Gianluca Scamacca,
    ze hřiště odchází Charles De Ketelaere, přichází Luis Muriel.
    79. Eljif ELMAS - 1:2

79
    Neapol právě vstřelila branku!
    Obrovská chyba obrany bude Atalantu dost možná stát tři body, Neapol se pár minut před koncem vrací do vedení! Po hrubě nepovedené rozehrávce se před vápnem k míči dostal Osimhen, jenž jej posunul na volného ELJIFA ELMASE a ten jednoduchým zakončením překonal bezmocného Carnesecchiho – 1:2!

78
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Jens Cajuste,
    ze hřiště odchází Natan, přichází Leo Östigaard.

76
    ze hřiště odchází Sead Kolašinac, přichází Giovanni Bonfanti.

67
    Atalanta zdánlivě dokonala obrat, výbuch radosti na tribunách ale velmi rychle uhasil postranní rozhodčí! Pašalićův zásah platit nebude, Koopmeiners byl v ofsajdu!

64
    Sead Kolašinac (ABC) si byl vědom, že Anguissu v zápalu boje fauloval, a hned se mu za to omlouval. Sudího tím ale neobměkčil a dostává žlutou.

64
    ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Victor Osimhen.

Je to tu, nigerijský ostrostřelec se po dvou měsících na marodce poprvé dostává do hry. Uvidíme, zdali se mu povede oživit křečovitou hru Neapole.

63
    ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Eljif Elmas.

60
    Spolu s Natanem si z hostů bude muset opatrněji počínat také Giovanni Di Lorenzo (NEA), který teď vidí žlutý kartónek za okatou hru rukou.
    53. Ademola LOOKMAN - 1:1

53
    Atalanta právě vstřelila branku!
    Povedený výkon Atalanty v úvodních minutách druhého poločasu nese ovoce, v Bergamu začínáme zase od začátku! Na střeleckou listinu se zapisuje ADEMOLA LOOKMAN, který se uvolnil na středu vápna a následně Hateboerův centr hlavou nasměroval za Golliniho – 1:1!

46
    ze hřiště odchází Mitchel Bakker, přichází Matteo Ruggeri.

45+2
    Obrana Atalanty úplně zkolabovala a nebýt obrovského štěstí domácích hráčů, už by to bylo o dvě branky! Extrémně chaotická situace před Carnesecchim, během které bylo k vidění několik nepříjemných odrazů a pokusů o zakončení, však gólem nekončí, brankář nakonec míč polapil!
    44. Chviča KVARACCHELIJA - 0:1

44
    Tentokrát už platnosti gólu není pochyb, hosté se pár minut před koncem úvodního dějství přeci jen dostávají do čela! Di Lorenzův centr před Carnesecchiho parádně vystihl CHVIČA KVARACCHELIJA, který se odpoutal od protihráčů a hlavou zakončil mimo dosah brankáře – 0:1!

39
    ze hřiště odchází Mathías Olivera, přichází Juan Jesus.

Obránci Neapole podle dostupných informací znemožnilo pokračovat zranění kolene.

35
    Ale pozor, gól po zásahu mužů u videa neplatí! Rrahmani totiž zakončoval z ofsajdu, a jeho trefa se tak počítat nemůže! Stále je to 0:0.

34
    První gól utkání je na světě, Neapol se po půlhodině hry ujímá vedení! V bezprostřední blízkosti Carnesecchiho svatyně si na pěkný centr počíhal AMIR RRAHMANI, jenž následně hlavou míč tečoval do horního rohu!

33
    ze hřiště odchází Davide Zappacosta, přichází Hans Hateboer.

Zraněný domácí obránce se sice zkusil zapojit zpět do hry, ale po pár sekundách se vrací na lavičku.

32
    Walter Mazzarri (NEA) během svého prvního poločasu zpět na lavičce Gli Azzurri dostává žlutou kartu, rozhodčímu se zřejmě nelíbili jeho protesty.

27
    Sudí poprvé v utkání ukázal žlutou kartu také jednomu z domácích, a to Beratu Djimsitimu (ABC).

22
    Z následné standardky přišla první výraznější šance utkání! Na standardku Atalanty si před Gollinim parádně naskočil Pašalić, jehož hlavičku ale připravený brankář lapil!

21
    Rozhodčímu došla trpělivost s Natanem (NEA), který už minimálně podruhé fauloval De Ketelaereho a tentokrát si za své počínání už vysloužil žlutou.

Vojtěch Martinek

Branky: 53. Lookman (Hateboer) – 44. Kvaracchelija (Di Lorenzo), 79. Elmas (Osimhen)

Karty:   27. Djimsiti (ABC), 64. Kolašinac (ABC) – 21. Natan (NEA), 32. Mazzarri (trenér) (NEA), 60. Di Lorenzo (NEA)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 15:9.
    Atalanta Bergamo: Carnesecchi – Scalvini, Djimsiti (C), Kolašinac (76. Bonfanti) – Zappacosta (33. Hateboer), Éderson, Koopmeiners, Bakker (46. Ruggeri) – Pašalić – De Ketelaere (83. Muriel), Lookman (83. Scamacca).
    Náhradníci: Musso, Rossi – Holm, Zortea, Adopo, Mirančuk.

Trenér: Gian Piero Gasperini.

SSC Neapol: Gollini – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Natan (78. Östigaard), Olivera (39. Jesus) – Anguissa, Lobotka, Zieliński (78. Cajuste) – Politano (63. Elmas), Raspadori (64. Osimhen), Kvaracchelija.
    Náhradníci: Meret, Contini – Zanoli, Demme, Simeone, Zerbin, Gaetano.