Michalovce – Skalica 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – FC Košice 1:1 (kon.) | Podbrezová – Slovan Bratislava 0:6 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:1 (1:1)
FC Košice
sk Sobota 09.12.2023, 15:00 • FC ViOn Zlaté Moravce • Niké liga • 17. kolo

V dueli dvanásteho s desiatym sa zrodila remíza, oba góly padli ešte v prvom dejstve. V tabuľke sa tak nič nemení, keďže Zlaté Moravce, Košice a aj jedenáste Michalovce si pripísali zhodne po bode. (16:56:11)

90+4

90+3
    Ešte tu bolo niekoľko náznakov brejkov, ale tímy sa neusadili pred pokutovými vápnami.

90+2
    Rozhodca vracia loptu na miesto priestupku. Košičania sú očividne vyčerpaní, posledná desaťminútovka bola jasne pod taktovkou Zlatomoravčanov.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Patrik Mijić vypálil z vyše 25 metrov, len to tak zahučalo. Lopta letela mimo vytýčený priestor.

90
    Johnson Nsumoh sa dostal cez dvoch obrancov až na bránkovú čiaru, no tam sa jeho atak skončil.

89
    Sovič sa rozčuľuje, keďže súperovi vypichol loptu a žiadal si autové vhadzovanie. Neúspešne.

87
    Michal Očenáš si robí poriadky s Jánom Kozákom, ktorý až príliš gestikuloval po faule jeho zverencov.

86
    Suľa prečítaný Gallovičom, toho sklzom čisto odzbrojil Suľa.

86
    Pred nami posledných päť minút, po ktorých bude nasledovať nadstavenie. To odhadujem na štyri minúty.

85
    Striedanie v tíme FC Košice:
    z ihriska odchádza Lukáš Greššák, prichádza Erik Liener.

83
    Po rohovom kope sa dostala lopta až k Jonecovi, ktorý prestreľuje! Pokračujeme v zahadzovaní tutoviek.

81
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
    z ihriska odchádza Jakub Švec, prichádza Johnson Nsumoh.

80
    Suľa s Gallovičom museli byť ošetrovaní, ale vracajú sa na hraciu plochu.

78
    Do protihráča pálil prv niekoľko sekúnd na ihrisku pôsobiaci Sovič a potom aj Medved! Dvakrát výborné bloky od hráčov Zlatých Moraviec.

77
    z ihriska odchádza Kristi Qose, prichádza Miroslav Sovič.

75
    Po ňom sa domáci previnili faulom a prichádzajú o útočnú pôdu.

74
    Nechýbalo veľa a po nedôraze v košickej obrane mohlo prísť ku kontroverznému gólu! Švec telom bránil Kirovi v zákroku, rezultuje z toho roh.