Hellas Verona – Lazio 1:1 (kon.) | Atalanta BC – AC Milán 3:2 (kon.) | Inter – Udinese 4:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
3:2 (1:1)
AC Milán
Sobota 09.12.2023, 18:00 • Gewiss Stadium, Bergamo • Italská Serie A • 15. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:03:46)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:11.

Máme za sebou bláznivé utkání 15. kola Serie A, ve kterém poráží domácí Atalanta Bergamo AC Milán 3:2.
    Do vedení poslal domácí ve 37. minutě Lookman, který se štěstím překonal brankáře. V závěru poločasu se v 45+3. minutě prosadil Giroude a vyrovnal.
    Po změně stran si své vedení vzali domácí zpět, když se v 55. minutě znova prosadil Lookman. V 80. minutě po skvělé práci Pulisiče vyrovnal Jovič. Už to vypadalo na remízu, ale v 90+3. minutě se zbytečně vyloučil Calabria a v 90+5. minutě fenomenální patičkou zařídil výhru domácích Muriel.
    Atalanta tak vyhrála 3:2.

90+9

90+9
    Útočným faulem se provinil Ismáíl Binnásir.

90+8
    Střídání v týmu Atalanta Bergamo:
    ze hřiště odchází Matteo Ruggeri, přichází Emil Holm.

90+7
    Hra je přerušena, na hřišti zůstal ležet Giorgio Scalvini.
    90+5. Luis MURIEL - 3:2

90+5
    Atalanta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUIS MURIEL, asistoval mu Alexej Mirančuk!!!

Obrovské emoce na stadionu! Atalanta jde opět do vedení!
    Alexej Mirančuk po nádherném zpracování předal míč LUISI MURIELOVI, který fenomenální patičkou prostřelil brankáře Maignana. Domácí tak po dvou minutách využili přesilovku a zdá se být rozhodnuto!

90+3
    Davide Calabria za své protesty a řeči obdržel žlutou kartu, pro něj již 2. a zápas pro něj skončil. Velmi zbytečné oslabení pro svůj tým vybojoval.

90+3
    Ismáíl Binnásir za svůj tvrdý zákrok viděl žlutou kartu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Luka Jovič obdržel žlutou kartu za svůj nevybíravý zákrok.

88
    Střídání v týmu AC Milán:
    ze hřiště odchází Tijani Reijnders, přichází Yacine Adli.

87
    ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Michel Ndary Adopo.

86
    Hosté přebrali otěže hry a snaží se výsledek otočit na svou stranu.

84
    Christian Pulišić napřáhl ke střele. Ta ale spíše hrozila diváky na tribuně.

83
    ze hřiště odchází Charles De Ketelaere, přichází Luis Muriel,
    ze hřiště odchází Ademola Lookman, přichází Alexej Mirančuk.

82
    Davide Calabria za svůj faul obdržel žlutou kartu.

Jan Janča

Branky: 38. Lookman (Koopmeiners), 55. Lookman (De Ketelaere), 90+5. Muriel (Mirančuk) – 45+3. Giroud (Florenzi), 80. Jović (Pulišić)

Karty:   72. Éderson (ABC) – 71. Reijnders (ACM), 82. Calabria (ACM), 89. Jović (ACM), 90+3. Binnásir (ACM)   90+3. Calabria (ACM)

Atalanta Bergamo: Musso – de Roon (C), Djimsiti, Scalvini – Zappacosta, Éderson, Pašalić (87. Adopo), M. Ruggeri (90+8. Holm) – Koopmeiners – De Ketelaere (83. Muriel), Lookman (83. Mirančuk).
    Náhradníci: Carnesecchi, Rossi – Bonfanti, M. Cissé, Mendicino, Zortea.

Trenér: Gian Piero Gasperini

AC Milán: Maignan – Calabria (C), Tomori, Hernández, Florenzi – Loftus-Cheek (73. Jović), Reijnders (88. Adli), Musah – Chukwueze (59. Binnásir), Giroud, Pulišić.
    Náhradníci: Nava, Mirante – Bartesaghi, Krunić, Pobega, Romero, Simić, Traoré.

Trenér: Stefano Pioli

Rozhodčí: La Penna – Imperiale, Vecchi