Crystal Palace – Liverpool 1:2 (kon.) | Brighton – Burnley 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Bournemouth 0:3 (kon.)
Sheffield Utd. – Brentford 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Nottingham 1:1 (kon.) | Aston Villa – Arsenal 1:0 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:1 (1:1)
Nottingham Forest
Sobota 09.12.2023, 16:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 16. kolo

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:11. (18:01:23)

Dnešní zápas mezi Wolverhamptonem a Nottinghamem vítěze nepoznal. Hosté se dostali do vedení díky brance Harryho Toffola po 14 minutách hry, domácí ale ještě do pauzy odpověděli, když se prosadil Matheus Cunha. Ve druhém poločase jsme viděli po jedné větší šanci na obou stranách a shodou okolností to byli právě oba střelci z prvního poločasu. Toffolo se neprosadil hlavou na malém vápně, když byl tísněný obráncem a nedokázal usměrnit balon mezi tři tyče. Cunha šel pak po ojedinělé chybě hostů na Turnera z ostrého úhlu a nedokázal jej propálit.

90+5

90+3
    Po poněkud nepřehledné situaci ve vápně nakonec rozhodčí píská zřejmě faul Kilmana. Místo zakončení tak bude rozehrávat Matt Turner.

90+2
    Po faulu Toffola budou domácí rozehrávat přímý kop. Na střelu to není, ale určitě poletí balon do šestnáctky Nottinghamu.

90+1
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
    ze hřiště odchází Matheus Cunha, přichází Saša Kalajdžić.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase 4 minuty.

90
    Morgan Gibbs-White byl v dobrém náběhu ale na prudký míč za obranu nedosáhl. Hru tak budou nadále kontrolovat domácí fotbalisté.

89
    Moussa Niakhaté odzbrojil Traorého jen za cenu autového vhazování.

88
    Stále se na hřišti nic moc zajímavého neděje. Domácí čekají na chybu hostů.

86
    Dnešní utkání sleduje 31 543 diváků.

85
    Morgan Gibbs-White si našel na hranici velkého vápna odražený balon a pokoušel se jej z voleje poslat na branku domácích. V obtížné situaci ale nemířil přesně.

84
    Po dlouhém autu až před branku domácích končí míč v zámezí. Bude z toho roh pro Nottingham.

84
    Střídání v týmu Nottingham Forest:
    ze hřiště odchází Anthony Elanga, přichází Chris Wood.

83
    Hosté budou vhazovat kousek před pokutovým územím Wolves.

82
    Semedův centr teď mířil zřejmě přímo do branky Nottinghamu. Lehká práce pro Turnera.

81
    Domácí se snaží o postupnou rozehrávku, ale nedaří se jim přejít přes půlící čáru.