Alavés – Las Palmas 0:1 (kon.) | Real Betis – Real Madrid 1:1 (kon.) | Villarreal – Real Sociedad 0:3 (kon.)
Mallorca – Sevilla 1:0 (kon.)
Real Betis
1:1 (0:0)
Real Madrid
Sobota 09.12.2023, 16:15 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga • 16. kolo

Skončil nám zápas 16. kola španělské LaLigy mezi domácím Realem Betis a Realem Madrid. Hosté se v 53. minutě dostali do vedení, když se prosadil nejlepší střelec soutěže Jude Bellingham. Domácí hru nijak zásadním způsobem sice nevyrovnali, ale po dalekonosné střele alespoň skóre srovnal Aitor Ruibal. V dalším průběhu se již pak vyrovnala i hra a po třech bodech sahaly oba týmy. Nejblíže k vítěznému gólu byl domácí Isco, který v 90. minutě nastřelil tyč hostující brány. Gól ale nedal a zápas tak skončil dělbou bodů za remízu 1:1. (18:13:44)

90+7

90+7
    Hlavní rozhodčí ukončil zápas, i když domácí měli ještě kopat rohový kop. To se samozřejmě hráčům Realu Betis a ani jejim fanouškům nelíbí.

90+7
    K hlavičce se dostal Chadi Riad, míč mířící pod břevno ale vyrazil Lunin.

90+6
    V úplném závěru fauloval ještě Dani Ceballos a je tu žlutá karta a přímý kop pro Real Betis.

90+6
    Navíc byl faulovaný Willian José. Standardka pro Betis.

90+5
    Konec zápasu se rychle blíží. Pokračuje se teď pod taktovkou domácího celku.

90+3
    Sledujeme dramatický závěr zápasu. Hraje se ve velkém tempu a míč létá od vápna k vápnu.

90+1
    Na hranici vápna byl faulovaný Rodrygo, avšak akce hostů pokračovala a k zakončení se dostal Joselu. Míč poslal těsně mimo.

90+1
    Nastavuje se šest minut.

90
    Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Isco a v poslední minutě hry trefil tyč brány Realu Madrid!

90
    Už se nám rozeběhla poslední minuta normální hrací doby.

89
    Abner Vinícius se dostal k zakončení, jeho pokus byl zblokovaný. Následuje roh.

88
    Oba týmy se snaží hrát tak, aby vstřelily vítězný gól. Sledujeme zajímavý závěr utkání.

88
    Pokračuje se ve hře, míč mají hosté.

87
    Nicolás Paz trefil z bezprostřední blízkosti do hlavy Mara Rocu. Hra je přerušena.

86
    Willian José se opřel do odraženého míče, míč poslal mimo.

86
    Iscův rohový kop vyboxoval mimo vápno Lunin.

85
    Assane Diao se dostal na levé straně do úniku. Do jeho zakončení ale na poslední chvíli vložil nohu Alaba. Následuje roh.