Frýdek-M. – Přerov 3:1 (kon.) | Litoměřice – Pardubice B 1:2 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 2:3 (kon.)
Třebíč – Jihlava 2:3 (1:2 po s.n.) | Kolín – Znojmo 1:0 (kon.) | Prostějov – Zlín 2:1 (4:3 po s.n.)
Slavia – Sokolov 2:6 (kon.)
po s.n. (4:3)
LHK Jestřábi Prostějov
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Berani Zlín
Středa 20.12.2023, 18:00 • ZS Prostějov • Chance liga • 31. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (20:50:56)

Úspěšnost brankářů:
    Marek Štipčák – 65:00, jedna obdržená branka, 26 zákroků, úspěšnost zákroků 96,30%
    Daniel Huf – 65:00, jedna obdržená branka, 23 zákroků, úspěšnost zákroků 95,83%

Je konec! Zápas 31. kola mezi Prostějovem a Zlínem nakonec došel až do nájezdů, kde vítězí domácí.
    Avšak skóre otevřeli Berani, přesněji Jan Süss, který se v první třetině trefil po přihrávce Gaga přesně do šibenice Štipčákovy branky.
    Ve druhé třetině vyrovnal domácí Jan Veselý, který udělal skvělou kličku brankáři Hufovi a zakončil do odkryté zlínské branky.
    Ve třetí periodě byli lepší domácí, avšak žádná branka zde nepadla, neboť se vyznamenali oba brankáři, jak domácí Marek Štipčák, tak hostující Daniel Huf.
    V prodloužení branka také nepadla a šlo se do nájezdů, které rozhodl v sedmé sérii svým druhým úspěšným nájezdem Jakub Illéš.

65:00 Jakub ILLÉŠ - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým LHK Jestřábi Prostějov.
    Autorem vítězné branky je JAKUB ILLÉŠ, který poslal přesnou ránu k pravé tyči Hufovy branky. Zlín odjede s bodem, naopak domácí Prostějov získá body dva.