Č. Budějovice – Třinec 7:8 (0:1 po s.n.) | Plzeň – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Motor České Budějovice
7:8 (4:2, 0:5, 3:0 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Středa 20.12.2023, 12:30 • Budvar aréna, České Budějovice • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off

České Budějovice už po třech odehraných minutách vedly o dvě branky a dvoubrankový náskok si také odnesly do kabin. Druhá třetina však patřila Ocelářům, kteří pěti brankami zápas otočili na svoji stranu. Gólová přestřelka nicméně ve třetí třetině pokračovala a také Třinec o svoje vedení přišel a rozhodnout tak musely až samostatné nájezdy, v nichž vybojovali bod navíc zásluhou Jana Hrčeka hostující Oceláři. (15:10:58)

Jan HRČEK - 7:8

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
    Autorem vítězné branky je JAN HRČEK. Třinecký útočník nic nevymýšlel a střelou mezi betony překonal českobudějovického brankáře.

Tereza Žáková

Branky a nahrávky: 3. Hečko (Lev), 3. N. Mařík (Hanzák, M. Schmied), 6. T. Přibyl (Hečko, Lev), 20. T. Přibyl (Hečko, F. Blažek), 41. Lev (Hečko, T. Přibyl), 43. T. Přibyl (N. Mařík, Hečko), 59. Hečko (N. Mařík, Hanzák) – 4. Hrček (Řípa, Řehák), 16. Řípa (P. Trnka, Karas), 23. Řípa (J. Marek, Niemczyk), 28. Řípa (Byrtus, Řehák), 30. Weiss (Blahuta, Byrtus), 38. Řípa (Hrček, Morcinek), 38. Blahuta (J. Polášek, Weiss), rozh. náj. Hrček