Monaco – Remeš 1:3 (kon.) | Rennes – Nice 2:0 (kon.)
Stade Rennes
2:0 (1:0)
OGC Nice
Sobota 13.01.2024, 21:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:11. (23:06:28)

Hosté doslova nic nepředvedli, kdežto domácí přidali ve druhé půli ještě jednu branku. Tři body tak po zásluze zůstávají doma.

90+7

90+6
    Nice bude vhazovat v blízkosti pokutového území. Poslední šance pro hostující mančaft v utkání něco předvést.

90+5
    Mohamed-Ali Cho to ještě zkusil, ale jeho pokus skončil na boční síti.

90+3
    Jeden z domácích hráčů skončil na trávníku po letmém zásahu. Samozřejmě mu ale trvá zvednout se a pokračovat.

90+2
    Hosté kombinují na pomezí dělící čáry.

90+1
    Nice má tedy ještě šest minut k dobru, ale s jejich herním nasazením tomu moc nevěřím.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

89
    Další rohový kop pro domácí. Nice už utkání s největší pravděpodobností nezdramatizuje.