Skalica – Vyškov 0:1 (kon.) | Příbram – Admira Praha 3:1 (kon.) | Prešov – Trebišov 5:0 (kon.)
B. Bystrica – Považská Bystrica 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 2:0 (kon.)
Varnsdorf – Bischofswerdaer FV 08 3:1 (kon.) | Plzeň – Žižkov 2:0 (kon.) | Kisvárda FC – Michalovce 1:1 (kon.)
Karkonosze – Jablonec 1:6 (kon.) | Karviná – Líšeň 1:0 (kon.) | Liberec – Miedź 3:0 (kon.)
Ružomberok – Pohronie 2:1 (kon.) | Karviná – Opava 4:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 13.01.2024, 11:00 • Stadion v Luční ulici, Plzeň • Přípravný zápas

Já děkuji za pozornost a přeji krásnou sobotu, příště zase na počtenou. (12:48:29)

Plzeň začala přípravu vítězstvím také nad Viktorkou, ale tou pražskou. Celý zápas měla převahu a Žižkov pustila do zakončení jen málokdy. Plzeň vsítila dvě branky, obě pěkné. Jedlička neměl moc práce a domácí jsou rádi za výborné načnutí zimní přípravy.

90

90
    Ještě rána zleva na Kotka, ta letěla přímo na něj a on jí chytil v pohodě do hrudního koše.

90
    Domácí létají po hřišti a založili další nebezpečný útok.

88
    Žižkovští vzali nohy na ramena a utekli po pravém křídle, předložili míč před branku na vápno do středu a pálili, ovšem vysoko nad branku.

87
    Míč poskakuje po hřišti ze strany na stranu, teď koncovka domácích, vedle brány.

Dnešní utkání sleduje 500 diváků.

86
    Viktoria Plzeň přetáhla centr zprava a ten skočil až do autu.

84
    Plzeňští otočili hru a kombinují na půlce.

84
    Plzeňští nadvakrát zakončovali, Kotek nemusel zasahovat, první rána zblokována, druhá šla vedle.

83
    Domácí se dostali k ráně na branku zprava, míč letěl mimo branku.

81
    Standardka pro Žižkov. Zahrána přímo na branku Jedličky, ten míč zpacifikoval a poslal zpět do hry.

80
    Dlouhý balón na spoluhráče, Žižkov odvrátil a sám zakládá útok.

80
    Jedlička hraje s beky, úspěšně zatím.

79
    Standardka Žižkova zleva, absolutně nepovedená, exekutor trefil prvního hráče.

79
    Žižkovští přelezli půlku po nějaké době a snaží se něco vymyslet.

77
    Hosté se nestíhají vracet. Útok vedený po levém křídle, odvrácen.

76
    Jedlička rozehrál napravo, domácí jdou kupředu.

Jan Volf

Branky: 43. Vydra, 68. Šulc

Karty:   75. Souaré (PLZ)

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Jedlička – Hranáč, Paluska, Jemelka – Sýkora, Červ (C), Kalvach, Cadu – Mosquera, Kliment, Vydra

2. poločas: Jedlička – Hejda, Dweh, Holík – Kopic, Traoré, Souaré, Bucha, Šulc, M. Valenta, Tamm

Trenér: M. Koubek (CZE)

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Čtvrtečka – Řezáč, Tregler, Divíšek, Bárta, Hönig, Sixta, Edrees, Ret, Kovinič, Sekir

2. poločas: Kotek – Kozojed, Richter, Hanč, Klusák, Štrombach, Petrák, Rosa, Žežulka, Toula, Kuchař

Trenér: M. Nikl (CZE)