Augsburg – Leverkusen 0:1 (kon.) | Freiburg – Union Berlín 0:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Heidenheim 1:1 (kon.)
Mohuč – Wolfsburg 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Frankfurt 0:1 (kon.) | Darmstadt – Dortmund 0:3 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
1:1 (1:0)
1.FC Heidenheim 1846
Sobota 13.01.2024, 15:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Německá Bundesliga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:25:16)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:8. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:11.

Je konec. Kolín remizoval s Heidenheimem 1:1. V 19. minutě vypálil Denis Huseinbašić tvrdou ránu, kterou Kevin Müller vyrazil konečny prstů. O deset minut později se Davie Selke dostal k zakončení se štěstím míč skončil za brankovou čárou. Ve 34. minutě mohlo být srovnáno, ovšem Marvin Schwäbe zneškodnil velkou příležitost Normana Theuerkaufa. V 55. minutě srovnal skvělou střelou Beck. Následně měl Heidenheim více ze hry, ovšem Mainka svou hlavičku poslal vedle. V 79. minutě měl Müller problémy se střelou Thielmanna, ale s pomocí tyče ji chytil.
    Kolín hrál s Heidenheimem smírně.

90+4

90+4
    Nastavení už sice vypršelo, ale sudí ještě nechává hrát Kolín autové vhazování.

90+3
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846:
    ze hřiště odchází Tim Kleindienst, přichází Stefan Schimmer.

90+2
    Další nedovolený zákrok hostujícího hráče a Kolín tak bude u míče.

90+1
    ze hřiště odchází Jan-Niklas Beste, přichází Florian Pick.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Nyní se na hrací ploše trochu přiostřilo a sudí posléze ukázal žlutou kartu někomu na střídačce.

88
    Centr byl prodloužen na zadní tyč, ale tam se vyskytoval připravený obránce hostů.

87
    Steffen Tigges se neprocpal přes Benedikta Gimbera a následuje rohový kop Kolína.