Skalica – Vyškov 0:1 (kon.) | Příbram – Admira Praha 3:1 (kon.) | Prešov – Trebišov 5:0 (kon.)
B. Bystrica – Považská Bystrica 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 2:0 (kon.)
Varnsdorf – Bischofswerdaer FV 08 3:1 (kon.) | Plzeň – Žižkov 2:0 (kon.) | Kisvárda FC – Michalovce 1:1 (kon.)
Karkonosze – Jablonec 1:6 (kon.) | Karviná – Líšeň 1:0 (kon.) | Liberec – Miedź 3:0 (kon.)
Ružomberok – Pohronie 2:1 (kon.) | Karviná – Opava 4:0 (kon.)

Jablonec právě vstřelil branku!
    Tak v tomto přátelském utkání si Jablonec s chutí zastřílel. Pět minut před koncem stvrzuje český tým vysokou výhru 6:1. O to se svým gólem přičinil také MILOŠ KRATOCHVÍL.

80
    A je tu další gól v síti polského celku! Svou druhou branku v zápase střílí VÁCLAV DRCHAL.

64
    Jablonec navyšuje své vedení! Do listiny střelců se zapsal také MATĚJ NÁPRSTEK.

46
    Tým Karkonosze právě vstřelil branku!
    Polský tým koriguje skóre a snižuje na rozdíl dvou branek! Za polský tým se prosazuje ARTUR BALICKI.

46

45

42
    A rázem je to 3:0! Třetí gól Jablonce vstřelil mladičký MATOUŠ KRULICH.

40
    Český tým zvyšuje na rozdíl dvou branek! Krátce před koncem poločasu se prosazuje VÁCLAV DRCHAL.

13
    Jablonec se dostává do vedení! V úvodu zápasu se přesnou ranou prosadil JAN CHRAMOSTA.

1

Karkonosze Jelenia Góra: Fosciak – Niemieniorek, Firmanty, Pojasek, Maciejewski, Kocot, Chmielewski, Radziemski, Sierpina, Tokarz, Balicki
    Náhradníci: Malec – Jaros, Hetman, Wojtak, Mrozik, Kuzniewski, Milewski, Siudak, Ratajski

FK Jablonec: Kotlín – Karban, Tekijaški, Souček D. – Pleštil, Houska, Hübschman, Polidar – Drchal, Chramosta, Krulich.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Patrik Lidmila

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 46. Balicki – 13. Chramosta, 40. Drchal, 42. Krulich, 64. Náprstek, 80. Drchal, 85. Kratochvíl