Šachtar – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jihlava – Vlašim 4:0 (kon.) | Táborsko – Domažlice 2:1 (kon.)
Plzeň B – Příbram 0:2 (kon.) | Slavia B – Žižkov 2:2 (kon.) | Prešov – Humenné 2:0 (kon.)
Zabrze II – Kroměříž 2:3 (kon.) | Líšeň – Petržalka 2:1 (kon.) | Olomouc – Vejle 1:1 (kon.)
Žilina B – Olomouc B 3:3 (kon.) | CSKA Sofia – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Dunajská Streda – Zlín 0:1 (kon.)
Zabrze – Ružomberok 4:0 (kon.) | Karviná – Skalica 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Ludogorec 1:1 (kon.)
Jablonec – FK Veres Rovno 2:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
4:0 (2:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 03.02.2024, 11:00 • Stadion Na Stoupách, Jihlava • Přípravný zápas

81
    Hosté nedokázali proměnit ani další velkou šanci! Ngoha po své individuální akci našel Toulu, ten však netrefil balón přesně.
    65. TALL - 4:0

65
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácí se opět prosazují! Záhradnikův centr z levého křídla našel MAMEHO TALLA, který měl klid na zakončení hlavou a přidal další gól domácích.
    63. SELNAR - 3:0

63
    Po podklouznutí jednoho z obránců Vlašimi mířil sám na branku Lukáš Fila. Ten se prosadit neokázal, míč si však našel JAKUB SELNAR, který obešel brankáře a zvýšil na 3:0.

59
    Hosté šli ve dvou sami na Soukupa, ale přesto se nedokázali prosadit! Šimečkova střela šla doprostřed brány.
    37. FRANĚK - 2:0

37
    Domácí předvedli bleskový protiútok, na jehož konci Miroslav Křehlík přihrál před branku na TOMÁŠE FRAŇKA, který už měl lehkou práci a míč uklidil do sítě.
    13. FRANĚK - 1:0

13
    TOMÁŠ FRANĚK se prosadil z pokutového kopu.

12
    Vítek si ve vápně troufnul na kličku, kterou musel Breda zastavit faulem. Penalta pro domácí!