Omsk – Nižněkamsk 2:6 (kon.) | Barys – Ufa 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Kazaň 2:0 (kon.)
Magnitogorsk – Petrohrad 4:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 2:3 (po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 0:3 (kon.)
Spartak Moskva – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Doněck – Novosibirsk 2:3 (po s.n.) | Minsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.)

52:52
    Artjom Vorošilo (SIB) dostává dvě minuty za podražení. Doněck má možnost smazat manko.

48:51
    Donbass se snaží srovnat, ale nyní se bude bránit. Václav Nedorost (DON) dostává dvě minuty za držení.

41:53
    Kirill Safronov (SIB) dnes již potřetí usedá na trestnou lavici, tentokrát se provinil posunutím branky.

37:01
    Sergej Těreščenko (DON) oslabuje svůj tým, když je poslán za podražení na trestnou lavici. Podaří se Novosibirsku dostat opět do vedení?

19:50
    Na začátku druhé třetiny čekají Sibir krušné chvíle. Lehterä (SIB) ihned po vhazování podrazil protihráče a sedá si k Safronovovi. Doněck bude hrát přesilovou hru pět na tři, která bude trvat bezmála dvě minuty.

19:46
    První třetina ještě přinese jedno vyloučení a druhou přesilovku Donbassu. Za katr míří opět Kirill Safronov (SIB). Tentokrát za držení.

15:04
    Opět má jeden z hlavních sudí pravici nahoře. Kirill Safronov (SIB) podrazil jednoho z domácích hráčů, a tak si i Doněcky nyní vyzkouší výhodu jednoho muže v poli.

12:00
    Uvidíme první početní výhodu. Za hru vysokou holí je rozhodčími Anisimovem a Bulanovem na trestnou lavici odkázán domácí Virtanen (DON).

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 27. Solovjev (Podhradský), 56. Dadonov (Nedorost, Kašpar) - 19. Osipov (Lehterä), 47. Lehterä (Alexejev), 65. Enlund

HC Donbass Doněck: Ersberg – Puistola, Wilson, Podhradský, Obšut, Pilař, Bartulis, Silnickij – Tuppurainen, Virtanen, Kiiskinen – Pettersson, Nedorost, Dadonov – Košetkov, Beljuchin, Kašpar – Matoušek, Solovjev, Varlamov – Šalimov. Trenéři: Šupler, Viter, Miklošovič
    HC Sibir Novosibirsk: Gajdučenko - Safronov, Karavajev, Alexejev, Zajcev, Kulda, Kutuzov, Kudroč - Fisenko, Lehterä, Kopějkin - Enlund, Drugov, Soloduchin - Sannikov, Krivonožkin, Nikitěnko - Lebeděv, Štěpanov, Osipov - Vorošilo.

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov - Birin, Putilin