Sobota 15.09.2012, 18:00 • Dom Sportova Zagreb • Erste Bank Young Stars League

60:00
    Konec zápasu. (20:28:52)

58:59
    Medveščak právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Znojemští hráči sice ustáli několik oslabení, Medvědi si však nakonec pojišťují své vítězství. Sedmý gól Záhřebu vsítil MATEO NARDIN. Bez asistence.

57:54
    Orli v plném počtu.

55:54
    A to už je pro Znojmo nepříjemné. Další tresty dostávají Horák (ZNO) - 2 minuty za hrubost, Pelikán (ZNO) - dvě minuty za hrubost a navíc 10 minut.

55:30
    Znojmo si komplikuje cestu za srovnáním stavu. Dvě minuty pro Cerovečkiho (ZNO) - krosček.

54:52
    Orli právě vstřelili branku!
    Bleskově využitá přesilová hra v podání znojemských hokejistů. Na rozdíl jediného gólu snižuje FRANTIŠEK NAHODIL. Asistence: Jan Hobza.

54:34
    Orli se ubránili oslabení 3/5 a teď si zahrají přesilovou hru! Na trestnou lavici odjíždí Kaleb (ZAG) - sekání.

53:08

51:08
    Michalica (ZNO) obdržel menší trest za podražení, ve stejném čase dostává dvě minuty i Pelikán (ZNO) - nedovolené bránění.

49:35
    Znojmo snižuje na rozdíl dvou gólů! Naději na hokejky jihomoravských hráčů přinesl JAN HOBZA. Asistence: Robert Cerovečki.

49:15

47:15
    Přesilovou hru si zahrají i Medvědi, dvě minuty dostává Cerinski (ZNO) - podražení.

43:16

41:16
    Hned v úvodu periody odchází na trestnou lavici Lendo (ZAG) - hrubost.

40:01

Druhé dějství skončilo smírným skóre 2:2, celkově si však domácí hokejisté drží průběžné třígólové vedení. Svůj druhý gól dnešního utkání přidal v polovině hry Jakub Fusek, jednu trefu Znojma zařídil Zbyněk Horák. Dokáže někdo ze Znojemských své spoluhráče napodobit a zdramatizovat utkání?

40:00

38:42
    Jihomoravští hráči o necelou minutu později snižují. Gól střílí ZBYNĚK HORÁK. Asistence: Radovan Holub, Michal Kacetl.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 1. Krivosic (Trstenjak), 7. Senzel (Trstenjak), 7. Nardin (Kaleb), 15. Lovrencic (Senzel, Trstenjak), 36. Krivosic (Trstenjak, Lovrencic), 39. Kaleb (Skrapec), 59. Nardin - 3. Fusek (Cerovečki), 28. Fusek, 39. Horák (Holub, Kacetl), 50. Hobza (Cerovečki), 55. Nahodil (Hobza)

Medveščak Záhřeb: Filipec – Kegalj, Skrapec, Senzel, Lendo, Cavkic, Tonkovic, Kapetanic, Milicic – Krivosic, Trstenjak, Lovrencic - Jazbec, Lazic, Simunovic - Mikulovic, Nardin, Kaleb – Bukovic, Jankovic, Kovacek.
    HC LERAM Orli Znojmo: Novotný – Theimer, Odehnal, Hobza, Tichý, Cerinski, Bukáček, Koňařík, Michalica – Telesz, Cerovečki, Fusek – Vald, Nahodil, Pelikán – Holub, Hobza, Kacetl – Hačecký.