Prievidza – Trebišov 3:4 (po pr.) | Prešov – Trnava 6:5 (po pr.) | Spišská N. Ves – Detva 7:3 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 1:2 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 3:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 4:6 (kon.)
MšHK Prievidza
3:4 (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)
HK STEEL TEAM Trebišov
sk Pátek 05.10.2012, 17:001. liga (SR)

Prievidza si síce dokázala pripísať do tabuľky svoj prvý gól, vedenie 3:1 ale neudržala a po nedisciplinovanej hre prišla o výhru. Trebišov vydoloval dva body. Ďakujeme za pozornosť. (19:29:54)

63:43
    Trebišov dal gól!
    Hostia predsa len dokázali toto stretnutie dotiahnuť do úspešného konca! Rozhodol ho gólom v predĺžení JURAJ PAVLIČKO. Asistencia Ivan Králik.

60:01
    Začalo predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

56:45
    V trvajúcej presilovke o jedného hráča hostia napokon vyrovnali a vyzerá to na predĺženie! Gól strelil JURAJ MINČÁK. Asistencia Richard Ficko a Ivan Králik.

55:21
    Hostia v presilovke o dvoch znižujú na rozdiel jediného gólu! Gól strelil MÁRIO PISIO. Asistencie Ladislav Ščurko a Richard Ficko.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

29:12
    Prievidza dala gól! Domáci sa chcú dotiahnuť na prvé body tejto sezóny! Opäť odskakujú na rozdiel dvoch gólov zásluhou MATÚŠA VIEDENSKÉHO. Asistencie Peter Majer a Matúš Herda.

27:48
    Kontaktný gól z hokejky RICHARDA FICKA. Asistencia Marek Mach.

26:15
    Prievidza dala gól! Na 2:0 zvyšuje RADOVAN BURAĽ! Asistencie Miroslav Holúbek a Marián Beláň.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

14:29
    Prievidza dala gól! Strelcom je PETER PENÁK, asistencie si pripísali Róbert Šebesta a Marek Mendel.

12:11
    Vylúčenie Prievidza - Robert Šebesta - dve minúty za faul lakťom.

08:58
    Vylúčenie Prievidza - Robert Šebesta - dve minúty za podrazenie.

04:39
    Vylúčenie Trebišov - Dušan Kobeľa - dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Zatiaľ až beznádejne vyznieva pôsobenie Prievidze v prvej lige. Bez bodu a s výrazne negatívnym skóre sa nevedia odlepiť z dna tabuľky. Trebišov je však hneď nad nimi so ziskom piatich bodov, v nohách bude mať cestu z ďalekého východu republiky - môže faktor domáceho ľadu zverencom Eduarda Hartmanna pomôcť k prvým bodom?

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 15. Penák (Šebesta, Mendel), 27. Buraľ (Holúbek, Beláň), 30. Viedenský (Majer, Herda) - 28. Ficko (Mach), 56. Pisio (Ščurko, Ficko), 57. Minčák (Ficko, Králik), 64. Pavličko (Králik)

MšHK Prievidza: Volentier - Chromý, Jaško, Bátora, Adamec, Šimo, Majer, Beláň - Kerata, M. Sekera, Mat. Viedenský, Buraľ, Holúbek, Raček, Herda, Penák, Paulík, Šebesta, Jasinský, Šimurka, Mendel.
    HK STEEL TEAM Trebišov: Ju. Gašparovič - Valko, Ficko, Leškanič, Ivančo, Neumann, Pačuta, Kobeľa - Kovaľ, J. Pavličko, Zemko, Minčák, Pisio, Ščurko, Gergeľ, D. Vereš, Grega, Mach, Králik, Schnelly.

Rozhodčí: Vojtek - Lajčiak, Mráz