Dornbirn Bulldogs
4:5 (1:2, 0:3, 3:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 05.10.2012, 19:15 • Messestadion Dornbirn • bet-at-home ICE Hockey League

V neděli od 17:30 hostí Znojmo na domácím ledě Olimpiji Lublaň, v sestavě už by neměla chybět ani nová posila z NHL, útočník Bryan Bickell. Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (21:35:50)

Je konec! Po dramatickém průběhu Znojmo nakonec z Dornbirnu odváží oba body, přestože nezvládlo poslední třetinu a z jasného utkání se stalo obrovské drama. Orli tak mají nad čím přemýšlet. Nejdůležitějším faktem ale je, že si připisují už třetí letošní vítězství na soupeřově ledě a v tabulce si upevňují třetí příčku.

60:00

59:53
    Velký závar před Landsmanovou klecí.

59:43
    Enzenhofer zpátky na střídačce, Dornbirn v šesti.

59:43
    Marek Uram (ZNO) vyloučen za hákování. Dá se očekávat přesilovka 6 na 4.

59:22
    Icing Dornbirnu, Enzenhofer musí zpátky do branky.

59:01
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:53
    Enzenhofer zůstává na střídačce, domácí v šesti.

58:53
    Domácí si berou oddechový čas.

58:30
    Zakázané uvolnění Dornbirnu. Vhazuje se před Enzenhoferem.

58:02

57:08
    Nyní znovu a více jak minutu oslabení už Dornbirn zvládl úspěšně.

56:15
    Domácí vyhazují.

56:02
    Dale Mitchell (DOR) dostává osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

56:02
    Slivnik (DOR) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry. To se domácím vůbec nelíbí.

54:15
    Juraj Rožník mohl vnést klid na znojemskou střídačku, ve velké šanci ho ale vychytal Enzenhofer.

53:41
    Je tu ale icing a další buly před Landsmanem.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 7. MacMillan (Aquino), 44. Aquino (Henrich), 45. Feichtner, 50. Kozek (Hecimovic) - 13. Jarůšek (Šeda), 19. Pucher (Henry, Rožník), 25. Rožník (Uram), 33. Beránek (Strömberg, Wharton), 33. Bartoš (Štach, Lattner)

Dornbirn Bulldogs: DesRochers (41. Enzenhofer) – Magnan-Grenier, D´Aversa, Henrich, Aarssen, Fussenegger, Slivnik, Häußle, Trummer – Aquino, MacMillan, Bois – Mitchell, Kozek, Hecimovic – Glanznig, MacLean, Petrik – Putnik, Feichtner, Wilfan.
    HC LERAM Orli Znojmo: Landsman – Pláněk, Wharton, Henry, Stehlík, Štach, Sova, Bořuta, Škadra – Beránek, Fiala, Strömberg – Uram, Pucher, Rožník – Beroun, Šeda. Jarůšek – Lattner, Bartoš, Komínek.

Rozhodčí: Gebei (HUN), Kellner – Hollenstein (oba AUT), Kovac (HUN)