Litvínov – Liberec 3:2 (po s.n.) | Zlín – Kladno 3:2 (kon.) | Plzeň – Chomutov 2:1 (po pr.)
Pardubice – Vítkovice 3:1 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 3:4 (po pr.) | Třinec – Motor ČB 5:0 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Rytíři Kladno
Pátek 05.10.2012, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Dnes máme dobojováno, nádherné utkání pro oko diváka ve vyprodané atmosféře končí vítězstvím Zlína. Kladno nedokázalo navázat na šesti zápasovou neporazitelnost a dnes na ledě Zlína podlehlo domácím hokejistům 3:2. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek pátečního večera. (19:50:14)

60:00

59:34
    Chábera zůstal na střídačce, Kladno to zkusí v šesti.

59:34
    Domácí fanoušci si přejí, aby zlínští bojovali, do konce utkání zbývá 34 sekund a Kladno si bere oddechový čas.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

57:15
    Zlín je aktivnějším týmem v posledních minutách svírá Kladno, ale Cháberu se mu nedaří překonat.

56:05
    Balaštík našel volného Horáka, jeho pokus Chábera vytěsnil betonem.

55:10
    Kaberle ztečoval střelu Zámorského do betonu Chábery, teď stálo při Kladnu veliké štěstí.

54:00
    Ke střele se protlačil Čech, minul Cháberovu branku.

53:10
    Kladno zvládlo oslabení a je v pěti.

52:23
    Pavel Patera (KLA) 10 min osobní trest za nesportovní chování.

51:44
    Linhartův pokus končí v lapačce Chábery.

51:36
    Leška měl slibnou šanci, kotouč se mu ale zamotal mezi bruslemi.

51:10
    Přesilovka i pro Zlín. Vyloučen je Jan Hlaváč (KLA) na dvě minuty za podražení.

50:57
    Kubiš je na ledě, Zlín je kompletní.

50:20
    Akci Rytířů překazil ofsajd.

50:10
    Kladno se snaží kombinovat ale moc se mu to nedaří, Zlín dokázal třiktát vyhodit.

48:57
    Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za hrubost. Šance pro Kladno k vyrovnání.

49:57
    Teď měl Horčička obrovské štěstí, kotouč se po střele jednoho z kladenských zastavil těsně před brankovou čarou. Hra je přerušena, Buly před Horčičkou.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 19. Honejsek (Čajánek, Holík), 36. Leška (Balaštík, Hamrlík), 46. Horák (Holík) - 10. Valský (Dragoun, Kuchler), 49. Patera (Hlaváč)

Berani Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Řezníček, Matějíček, Horák, Šenkeřík, Zámorský - Balaštík, Čech, Köhler, Čajánek, Leška, Kubiš, Honejsek, Šlahař,Melenovský, Holík, Veselý, Okál.
    Rytíři Kladno: Chábera - Židlický,Kaberle, Macholda, Černošek, Majeský, Mocek, Piskáček - Jágr, Plekanec, Tlustý, Hovorka, Patera, Hlaváč, Eberle, Dragoun, Kuchejda, Valský, Melka, Kuchler.

Rozhodčí: Jeřábek, Šír - Gebauer, Lederer