Slavia – Chomutov 5:4 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 5:2 (kon.) | Motor ČB – Zlín 2:3 (po pr.)
Třinec – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 1:2 (kon.) | Sparta – HC Kladno 2:1 (po pr.)
Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 2:1 (po s.n.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Na straně domácích propukla velká radost. GEORG MAVROJANIDIS ranou z kruhu využil přesilovku z konce třetí třetiny a rozhodl o vítězi utkání. Asistence: Dominik Šteiner.

60:01

Ani třetí třetina napřinesla vítěze tohoto zvratů plného utkání. Žádný ze soupeřů se dosud nedostal do víc jak jednobrankového vedení.

60:00

59:23
    Oddechový čas pro hosty.

59:23
    Vyloučen Peter Horváth (CHM) na dvě minuty za vražení na hrazení.

58:00
    Utkání míří do posledních dvou minut posledního dějství. Přinese zápas rozuzlení ještě v základní hrací době?

56:30
    Piráti hrají v plném počtu.

54:18
    Radek Havel (CHM) napadl Babku a odsedí si dvě minuty za hrubost.

52:14
    Utkání bude ještě hodně zajímavé. O vyrovnání se postaral RONALD KNOT po asistenci Pavla Malého. Asistence: Pavel Malý.

45:01
    Střídání brankářů na straně Slavie: Místo Václava Moučeka odchytá zbytek zápasu Kryštof Eder.

45:01
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutovští se ujímají důležitého vedení! Hammerbauer najížděl po levém křídle a krásnou střelou překonal slávistického brankáře Moučeka. Asistence: Danko Deveri, Šimon Szathmáry.

42:42
    Mavrojanidis vedl akci dvou proti jednomu. Přihřál na Václava Tomka, který ihned pálil. Puk sice prošel mezi betony gólmana, ale následně se odrazil zpět do hry.

42:04
    Třetí třetina začala opět vyrovnanou hrou bez výrazných šancí.

40:01

Jestli měli první dějství v režii chomutovští Piráti, druhé už přineslo vyrovnanou hru a stav 3:3 je naprosto odpovídající. Sešívaní na začátku periody sehráli povedenou přesilovou hru, z které vytěžili vedoucí branku. Soupeř dokázal po několika minutách odpovědět, slávisté se s tím ovšem nesmířili a ihned si vzali vedení zpět. Na konci třetiny srovnal za hosty Hammerbauer a na rozuzlení si tak budeme muset počkat na třetí třetinu případně na prodloužení.

40:00

38:20
    Máme opět vyrovnáno. Z bezprostřední blízkosti brankáře se prosadil JAN HAMMERBAUER. Asistence: Danko Deveri.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 14. Babka (Tomek, Mavrojanidis), 24. Ptáčník (Navrátil), 33. Rittig (Ptáčník, Brzák), 53. Knot (Malý), 61. Mavrojandis (Šteiner) - 9. Novák L. (Novák J., Fronk), 32. Hecman (Kámpf, Tejnor), 39. Hammerbauer (Deveri), 46. Hammerbauer (Deveri, Szathmáry)

HC Slavia Praha: Mouček (Eder) - Leština, Babka, Růžička, Malý, Rittig, Knot, Mavrojanidis, Jedlička, Brzák, Tomek, Berlev, Navrátil, Ryzák, Novák, Hložek, Šteiner, Mašín, Hlinka, Ptáčník
    Piráti Chomutov: Dovina (Maštalířský) - Havel, Drobný, Pelc, Horváth, Fronk, Mazánek, Novák, Šulák, Kaše, Kämpf, Deveri, Hammerbauer, Szathmáry, Tejnor, Peštuka, Lehnert, Novák, Huňady, Hejcman, Hlava

Rozhodčí: A. Nečas - L. Bejček, M. Svatopluk