Slavia – Chomutov 5:4 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 5:2 (kon.) | Motor ČB – Zlín 2:3 (po pr.)
Třinec – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 1:2 (kon.) | Sparta – HC Kladno 2:1 (po pr.)
Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 2:1 (po s.n.)
HC Olomouc
5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 06.10.2012, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

Přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou. (14:08:54)

Tři body z tohoto souboje si nakonec připisuje Olomouc, které projevila větší chladnokrevnost před bránou, i když některé ještě vyloženější šance neproměnil. Jihlava i přesto, že byla vyrovnaným sokem, odjede domů s prázdnou.

60:00

59:59
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlavě se podařilo vteřinu před koncem snížit, MARTIN GREGAR spolu se sirénou ukončující duel vsítil svůj druhý gól v utkání! Asistence: Roman Mikeš, Tomáš Střecha.

59:27
    Oba týmy jsou kompletní.

58:57
    Lehečka se už mohl málem radovat z gólu po rychlé střele do levé šibenice, jenže v tu chvíli zaúřadovala Šťastného lapačka!

57:27
    Martin Gregar a Patrik Machal se do sebe pustili u hrazení, hlavní sudí je na dvě minuty za hrubost odeslal na trestnou, aby se zchladili. Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

56:12
    Štěpánovi se povedlo překonat Lukáše, toho ale podržela jeho pravá tyč!

55:46
    Hanáci jsou kompletní.

55:01
    Přestože je Jihlava v obranném pásmu Mory, tak Kohouti zatím pečlivě brání.

53:46
    Za vysokou hůl putuje na trestnou David Škůrek (OLO).

53:46
    Dva hráči Jihlavy byli sami před Lukášem, Gregar svým zakončením zasáhl jen olomouckého brankáře!

52:30
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté v oslabení nechali mezi kruhy příliš moc prostoru JAKUBU SCHEJBALOVI, který nemilosrdně propálil Šťastného! Asistence: Jakub Lehečka, Lukáš Králík.

52:04

51:44
    Číp se přidal ke svým kolegům, kteří neproměnili samostatný únik na Šťastného! Jeho střelu totiž zastavila tyč!

51:09
    Oba celky jsou ve čtyřech.

50:33
    Nakonec se bude hrát chvíli ve třech proti třem! Martin Prokš odjel na trestnou za nedovolené bránění.

50:04
    Dukla bude hrát přesilovku 4 proti 3. Za hákování vyinkasoval dvě minuty Daniel Kunce, který se ale však kvůli zranění byl na trestné nahrazen Jindřichem Zítkou.

49:09
    Po velké skrumáži před hostující klecí se do potyčky dostali Milan Ostřanský a Jiří Šťastný, který ze své pozice gólmana rychle vystartoval proti olomouckému forvardovi. Ostřanský byl nakonec vyloučen na dvě minuty za sekání, Šťastný na stejně dlouhou dobu za hrubost. Trest brankáře Jihlavy však odpyká Miroslav Žáček. Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách.

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 6. Vaculín (Ostřanský), 10. Jergl A. (Číp, Lehečka), 29. Číp (Jergl A., Jergl J.), 37. Schejbal (Machala, Škůrek), 53. Schejbal (Lehečka, Králík) - 39. Gregar (Mikeš, Polívka), 60. Gregar (Mikeš, Střecha)

HC Olomouc: Lukáš (Kochta) – Škůrek, Schejbal, Jergl J. (C), Kovář, Vondra, Brančík, Rašner, Pšeja – Machala, Králík, Kunce – Lehečka, Číp, Jergl A. – Hes J., Ostřanský, Vaculín – Nedopil, Fibrich, Zítka.
    HC Dukla Jihlava: Šťastný (Fučík) – Tobola H. (C), Čermák, Vítek, Dundáček, Žáček, Jícha – Kuchta, Mikeš, Gregar, Port, Štěpán, Polívka, Vantuch, Pěška, Vlček, Prokš, Střecha, Horký.

Rozhodčí: Přikryl – Kašík, Čech