Everton – Liverpool 2:2 (kon.) | Newcastle – West Brom 2:1 (kon.) | Southampton – Tottenham 1:2 (kon.)
Chelsea – Manchester Utd. 2:3 (kon.)
Chelsea FC
2:3 (1:2)
Manchester United
Neděle 28.10.2012, 17:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

Hlavní rozhodčí Mark Clattenburg dnes naposledy foukl do píšťalky a ukončil šlágr devátého kola, ve kterém vítězí Manchester United. Manchesteru United se vydařil vstup do utkání a už po dvanácti minutách vedl dvoubrankovým rozdílem. Minutu před koncem prvního poločasu vsítil gól na 1:2 přesnou trefou z přímého kopu Mata a dal svému týmu naději na lepší výsledek. Druhý poločas začala lépe Chelsea, protože se jí podařilo vstřelit gól na 2:2, kterým se prezentoval Mikel. Pak však pro domácí přišla sprcha v podobě dvou červených karet, o tu první se zasloužil Ivanovič a o druhou Torres. Domácí museli dohrát dnešní duel v devíti hráčích, ale tlaku se bránili poněkud skvěle. Pak přišel do hry Hernández, který po deseti minutách dnešní zápas rozhodl, když vstřelil vedoucí branku na 3:2 pro hosty. Do konce utkání se už nic nestalo, a Manchester United si tak připisuje důležité tři body a v tabulce se posouvá na druhé místo. Na první Chelsea ztrácí United pouhý jeden bod. Děkuji Vám za pozornost. (18:58:10)

90+5
    Hosté se ubránili a nyní mají míč na svých kopačkách.

90+5
    V blízkosti středového kruhu byl faulovaný Sturridge, a tak budou domácí zahrávat volný přímý kop.

90+5
    Hernández vybojoval autové vhazování na soupeřově polovině.

90+4
    Z tohoto rohového kopu hosté žádné nebezpečí nepřichystali.

90+3
    Hernández vybojoval rohový kop.

90+3
    Hernández adresoval přesnou přihrávku do běhu, které se ujal Valencia, jenž postupoval sám na Čecha, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

90+2
    Žlutou kartu obdržel Valencia.

90+1
    Van Persie se po ošetření vrátil do hry.

90
    Sudí Clattenburg nastavuje pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

90
    Sudí hru už přerušil a van Persie potřebuje lékařskou pomoc.

89
    Na hrací ploše zůstal ležet po střetu van Persie, hra ale pokračuje.

88
    Young našel přesnou přihrávkou Hernándeze, který vystřelil z první, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.