Catania – Juventus 0:1 (kon.) | Bologna – Inter 1:3 (kon.) | Fiorentina – Lazio 2:0 (kon.)
Pescara – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Sampdoria – Cagliari 0:1 (kon.) | Turín – Parma 1:3 (kon.)
Neapol – Chievo 1:0 (kon.) | AS Řím – Udinese 2:3 (kon.)
Turín FC
1:3 (0:0)
Parma Calcio 1913
Neděle 28.10.2012, 15:00 • Stadio Olimpico, Turín • Italská Serie A

Parma si tedy připsala důležité 3 body a postupuje na 7. místo. Domácí naopak obdrželi 3 góly, což jim zničilo vizitku skvělé obrany, nutno podotknout, že bez lídra defensívy Ogbonny. Torino se tedy propadá na 12. místo. Zápas rozhodlo vyloučení Sansoneho v 53. minutě. O 20 minut poté jeho jmenovec Nicola dostal parmu do vedení, následně o 2 minuty poté zvýšil exJuventin Amauri. V 88. minutě na 0:3 Rosi a na konečných 1:3 po centru Cercihoupravil skóre Baša. To je ode mě pro dnešek vše. Na počtenou příště. (16:58:43)

92
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Čestný gól si připisuje domácí Torino. Po centru z pravé strany od Cerciho do vápna... Tam z voleje pálil MIGIEN BAŠA.

92
    A poslední minuta utkání. Míč má Pavarini.

91
    Míč zkušeně drží Parma na své půli a vyčkává. Vítězství je na dosah.

91
    Sudí Giacomelli nastavuje 2 minuty.

90
    Vhazuje Torino po pravé straně hřiště.

90
    Meggiorini znovu jen nachytán v ofsajdu.

88
    Parma právě vstřelila branku!
    Ve zmatcích obrany Torina se Biabiany zorientoval a podél čáry poslal míč na přední tyč, kde stál zcela volný ALEJANDRO ROSI. Ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil a navýšil násko na 0:3.

86
    Gillet musel vytáhnout zákrok po střele Biabianyho, míč se vrátil zpět do hry.

84
    i přes snahu domácích pokusit se snížit se nedaří získat míč z kopaček hráčů Parmy, kteří jsou zkušení a drží čas.

80
    Poslední střídání i na straně hostí. Pabon nahrazuje střelce Amauriho.