Stuttgart – Frankfurt 2:1 (kon.) | Bayern – Leverkusen 1:2 (kon.) | Hannover – Mönchengladbach 2:3 (kon.)
Hannover 96
2:3 (0:0)
Borussia Mönchengladbach
Neděle 28.10.2012, 17:30 • AWD-Arena, Hannover • Německá Bundesliga

Přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou. (19:25:12)

To, co chybělo prvnímu poločasu, nabídl ten druhý. Pět gólů a hlavně velký obrat hostujícího týmu, který byl po osmi minutách druhé části zralý na ručník. Pak ale dokázal v rozmezí deseti minut třikrát skórovat, když se prosadili Dominguez, Brouwers a Arango. Nakonec si tak Borussia vybojovala vítězství 3:2.

90+2
    Hanke ještě vyslal na domácí bránu velmi povedenou střelu, tu ale Zieler pravačkou vytěsnil na svou svatyni.

90+1
    Hlavičkami a důrazem se domácí dopracovali až do soupeřovy šestnáctky, v té byli však hráči Borussie nekompromisní. Hannover se tak k zakončení nedostal.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

88
    Navíc se občas vydají i do protiútoku, ten poslední byl však zastaven ofsajdem.

87
    Fotbalisté Hannoveru se nyní marně snaží ještě vstřelit alespoň vyrovnávací gól. Hosté jsou totiž ve velké euforii, která se projevuje na jejich pohodovém bránění.

85
    Domácí fanoušci jsou ze ztraceného vedení naprosto opaření, nemluvě ani o trenérovi Hannoveru.

82
    Střídání Hannoveru, Abdellaoue vymění Pinta.

79
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Vynikající obrat hostujícího mužstva! Znovu nákop z trestného kopu z levé strany, který JUAN ARANGO zatočil výtečně do domácí svatyně!

77
    Hannover tak promarnil svůj náskok, ironií navíc je, že se prosadili oba hostující stopeři.

76
    A je srovnáno! Na centr z volného kopu z levé strany si naběhl ROEL BROUWERS, který následně hlavou klepl do balónu, jenž si to namířil za Zielerova záda!

75
    Poslední střídání Borussie, místo Nordtveita se na trávník podívá Xhaka.

75
    Ten Hannover odhlavičkoval nad svou svatyni. Po tom následujícím se ale domácí již vymanili z náporu soupeře.

74
    Borussia se postupně přes aut dopracovala až k rohovému kopu.

72
    Hosté jsou najednou na dostřel, což si uvědomují i domácí, kteří nyní více brání.

70
    Vzápětí hosté snižují! Dalekonosnou střelu sice Zieler dokázal vytěsnit, ale jen k ALVARU DOMINGUEZOVI, který poté doklepl míč do odkryté brány!