Roudnice – Chomutov 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Chrudim 2:0 (kon.) | Č. Lípa – Kunice 3:0 (kon.)
Zápy – H. Měcholupy 0:0 (kon.)
SK Roudnice nad Labem
2:1 (0:1)
FC Chomutov
Neděle 28.10.2012, 14:30 • Fotbalový areál Pod Lipou • Česká fotbalová liga

Roudnice byla v 2. poločase aktivnějším celkem a za její výkon si zasloužila vyhrát, což se jí nakonec povedlo po trefách Medka a Macháčka. Chomutov tak odjíždí znovu ze hřiště soupeře bez bodu. (16:19:44)

89
    Poslední minuty zápasu drží míč na kopačkách Roudnice.

87
    Pechatý zůstal pouze stát. Míč z nohy Nádeníčka skončil jen těsně vedle. Roudnice měla veliké štěstí.

87
    Roudnice dnešní zápas už jen dohrává, ale Chomutov se snaží vší silou dotlačit balón do branky. Nyní má možnost zahrávání přímého kopu z cca 25metrů

84
    Poslední možné střídání Roudnice. Ze hřiště byl odvolán Brožík, na hřiště místo něj vyběhl Müller na zbývajících 6minut.

81
    Za zbytečné řeči dostal žlutou kartu MARTIN NÁDENÍČEK.

78
    Dnešní utkání v chladném počasí sleduje 250 platících diváků.

76
    Je tu další střídání na straně Chomutova. Ze hřiště odešel Smrž, náhradníkem je Doksanský.

74
    Z přímého kopu Kratochvíl mířil jen těsně vedle, ale následně se přiznal chomutovský hráč k teči. Roh pro Roudnici.

71
    První střídání na straně Chomutova. Ze hřiště byl stažen Pikl, na jeho místo nastoupil Adjei Kwame.

69
    Roudnice právě vstřelila branku!

Nejlepší střelec ČFL - MICHAL MACHÁČEK proměnil penaltu. Zaťko si na míč sáhl, ale i přesto zapadl do brány.

68
    Nařízena penalta proti Chomutovu, brankář vzal Brožíka přes nohy z následného protiútoku.

68
    Pechatý vychytal tutovku Pavlíčka. Odkop od brány po teči jednoho Chomutovského.

66
    Už druhý roh v jedné minutě zahrává Chomutov.

65
    Simulování v týmu Chomutova u rozhodčího prošlo, faul odpískán i bez doteku Roudnického hráče.