Olomouc B – Ostrava B 0:0 (kon.) | Zlín B – Zábřeh 3:1 (kon.) | Rosice – Prostějov 3:4 (kon.)
FC Slovan Rosice
3:4 (0:4)
1. SK Prostějov
Neděle 28.10.2012, 14:30Moravskoslezská fotbalová liga

Viděli jsme hodně zajímavý zápas ve kterém padlo 7 branek a 2 červené karty. Rosice nakonec nedokázali srovnat nepříznivé skore z prvního poločasu ale velká snaha v druhém poločase se jim upřít nedá. (16:28:21)

90
    Prostějov střídá. Odešel Pospíšil, přišel Zatloukal.

85
    Tlaku Slovanu graduje. Prostějov se jen neustále brání a už by rádi slyšeli konečný hvizd

85
    Mičko ve velké šanci domácích, Bureš mu střelu zlikvidoval a bude se kopat roh.

81
    Střela z přímého kopu šla nad branku

81
    Rosice budou zahrávat nebezpečnou standartku kousek za vápnem.

80
    Prostějov je hodně zkušený a čas šetří jak to jen jde

77
    Domácí hráč Živný dostává žlutou kartu

75
    Domácí měli velkou šanci na srovnání ale před brankou nebyli dostatečně důrazný.

75
    Domácí hráč Demeter dostává žlutou kartu

Dnešní utkání sleduje 190 diváků.

74
    Domácí hráč Lang dostává žlutou kartu.

72
    Teď se hra poněkud rozkouskovala několika fauli.

68
    Rosice cití, že ještě můžou s výsledkem něco udělat a jsou hodně aktivní.

David Horský

Branky: 58. Živný, 61. Malata, 66. Malata - 13. Machálek, 15. Machálek, 23. Papoušek, 41. Zbožínek

Karty:   46. Krhut (ROS), 74. Lang (ROS), 75. Demeter (ROS), 77. Živný (ROS) - 87. Hirsch (PRO)   90. Demeter (ROS) - 55. Bureš (PRO)

FC Slovan Rosice: Lengál - Lukáš, Vítámvás, Mičko, Lang, Jukl, Malata, Selinger, Živný, Demeter, Krhut
    1. SK Prostějov: Bureš - Krejčíř, Zbožínek, Kazár, Papoušek, Machálek, Pospíšil, Zelenka, Mazouch, Hirsch, Pavlík

Rozhodčí: Hájek - Kůrka, Nováček