Omsk – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | Barys – Čeljabinsk 3:6 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 2:1 (po s.n.)
N.Novgorod – Lev 2:3 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 4:0 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)
Mytišči – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Ufa 2:3 (po s.n.) | Minsk – Petrohrad 1:4 (kon.)
Doněck – Nižněkamsk 3:2 (po s.n.) | Riga – Kazaň 0:3 (kon.)
po s.n.
HC Donbass Doněck
3:2 (1:0, 1:1, 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 14.11.2012, 18:00 • Tatneft-Arena • KHL

63:03
    Kritická situace Neftěchimiku! Na trestnou lavici odchází Čech Tomáš Netík za moho hráčů na ledě, hosté budou hrát pouze ve třech proti čtyřem hráčům Donbassu!

49:48
    Bartulis fauluje v pásmu Donbassu a je z toho trest, hosté budou hrát přesilovou hru.

43:23
    Vyloučení v sestavě Neftěchimiku, na trestnou lavici odchází Osala...ale pozor, Osala dostává trest na deset minut + do konce utkání! Bude se tedy hrát v pěti na obou stranách.

39:59
    Je z toho trest pro Blochina, který již sedí na trestné lavici. Domácí dokončí tuto třetinu v přesile o jednoho hráče, přesilová hra bude pokračovat ve třetí třetině.

32:39
    Na trestnou lavici odhází hostující Stanislav Alševskij.

27:28
    Do samostatného útoku se "dral" domácí Tuppurainen, kterého fauloval hostující Mamašev, poměr sil na ledě se vyrovná.

26:36
    A opět se vylučuje a opět v sestavě domácích, na trestnou lavici odchází Alexej Ponikarovsky.

23:50
    Rozhodčí vylučuje domácího Petterssona, hosté budou hrát další přesilovou hru.

18:59
    ...poměr sil na ledě se vyrovná, na trestnou lavici odchází domácí Ponikarovsky.

10:52
    První vyloučení v utkání, vyloučen je domácí Bartulis.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 1. Varlamov (Ponikarovsky, Fedotěnko), 29. Podhradský (Fedotěnko), 65. Fedotěnko - 35. Osala, 51. Mamašev (Pěstuško)

HC Donbass Doněck: Laco (Gorjačevskij) - Babčuk, Puistola, Ponikarovsky, Fedotěnko, Varlamov - Wilson, Podhradský, Pettersson, Nedorost, Dadonov - Bartulis, Těreščenko, Tuppurainen, Wirtanen, Kiiskinen - Silnitskij, Kočetkov, Běluchin, Matoušek, Solojov
    Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton (Sokolov) - Selujanov, Mamašev, Netík, Koukal, Pěstuško - Berezin, Blochin, Cibák, Osala, Milovzorov - Rozin, Groť, Subbotin, Polygalov, Zjazov - Plechanov, Bělov, Chochrjakov, Alševskij J., Alševskij S.

Rozhodčí: Odins, Anisimov - Balodis, Putilin