Kladno – Chrudim 2:0 (kon.) | Vltavín – H. Měcholupy 4:0 (kon.) | Hlavice – Králův Dvůr 3:4 (kon.)
Domažlice – Chomutov 2:2 (kon.) | Převýšov – Sparta B 2:1 (kon.)
SK Hlavice
3:4 (0:2)
FK Králův Dvůr
Sobota 24.11.2012, 13:30Česká fotbalová liga

88
    Hlavice právě vstřelily branku!
    PETRÁŠEK dvě minuty před koncem řádné hrací doby snižuje a vykřesal tím ještě naději - 3:4!

75
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Hosté ale nechtějí připustit žádné komplikace, čtvrtý gól Králova Dvora střílí KVÍDA - 2:4!

55
    Dnes nás čeká ještě tuhý boj! HELT o další minutu déle opět snižuje - 2:3!

54
    Jenže euforie domácím příliš dlouho nevydržela, o dvě minuty později vrací Královu Dvoru dvoubrankové vedení MATĚJ PAPRČIAK - 1:3!

52
    A právě střídající BENETKA je na hřišti sedm minutu a vrací přesnou trefou HLAVICI zpět do hry - 1:2!

22
    Poslední tým tabulky opět očividně ztrácí, na rozdíl dvou branek zvyšuje DOCHTOR - 0:2!

8
    Je tu úvodní branka dnešního zápasu, hosty posílá do vedení již v osmé minutě ROMAN FULÍN - 0:1!

Branky: 52. Benetka, 55. Helt, 88. Petrášek - 8. Fulín, 22. Dochtor, 54. Paprčiak, 75. Kvída

Karty:   56. Němec (HLA), 82. Maňas (HLA) - 90+3. Sabou (KDV)

SK Hlavice: Kamisch – Dvořák (46. Benetka), Doležal, Kaplan, Helt, Ledecký, Kozba, Petrášek, Klíma (33. Němec), Mariotti (79. Maňas), Kozma

FK Králův Dvůr: Michňa – Procházka, Šilhavý, Kvída, Weinlich (87. Novák), Hutta, Toporčák, Paprčiak, Dochtor (90. Sabou), Vybíral (90, Petr), Fulín

Rozhodčí: Vnuk – Myška, Svoboda